tv3.lv

Metāla zagļi dārziņu teritorijā netālu no Bolderājas aizdedzina vasarnīcu

Melni dūmi vakar pēcpusdienā pacēlās virs dārziņiem Daugavgrīvas ielā netālu no “Spilves” lidlauka. Lai arī pie ugunsgrēkiem dārza būdās apkārtējie pieraduši, tomēr skrēja skatīties, kas atkal noticis.

Ugunsgrēka aculiecinieks

“Te gan ugunsdzēsēji bija atbraukuši, gan “ātrie”. Viss kārtībā. Šķūnis apdega, bet nesadega pilnībā, tikai mazliet. Es dzēsu, drusku palīdzēju, tur kur dūmi bija, lēju ūdeni.”

Degušā šķūņa saimniece stāsta, ka notikušais ir ļaunprātīgas rīcības sekas. Līdz ar pavasari dārziņos atgriezušies metāla zagļi, klaidoņi un dzērāji. Reizēm visi trīs vienā personā.

Degušā īpašuma saimniece

Viņi te apdedzināja laikam vadus, es nezinu, jo manis nebija, bet kaimiņi redzēja. Viņi uzlauza sētu tur, kur jūs stāvat un ienāca iekšā. Nozaga divas plastmasas mucas, mājiņai logu izsita. Policijai neziņoju, kālab? Kam mēs te esam vajadzīgi? Dedzinātājus nepazīstu, staigā te tādi bezpajumtnieki un dara, ko grib.”

Sieviete saka, pat ja nodedzinās visu viņas īpašumu, viņai vēl ir dzīvoklis Bolderājā, tāpēc palīdzību lūgt viņa nevēlas. Citiem varbūt vairāk nepieciešams.

Raidījuma producents
15 gadus ir raidījuma "Degpunktā" satura veidotājs un producents. Ziņo par krīzes situācijām un krimināla rakstura tēmām - ugunsgrēkiem, satiksmes negadījumiem, noziegumiem, dabas stihijām. Visvairāk saista stāsti, kas veltīti labdarībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm