tv3.lv

Mežā dedzinot vadus, vīrietis piesaista ugunsdzēsēju ekipāžas

Ugunsdzēsēji uz meža masīvu pie Rembates ielas 8. nama steidzās tāpat kā uz jebkuru ugunsgrēku, jo nekad nevar zināt, vai briesmās nav kāds cilvēks. Kā izrādījās, operatīvā rīcība šoreiz neko daudz nedeva. Glābējiem ierodoties, dūmi, kas it kā redzēti nākam no meža masīva, bija pazuduši. Glābēji pēc dažu minūšu uzkavēšanās devās prom, bet “Degpunktā” uzrunāja kādu vīrieti, kurš, stumjot pie sāniem velosipēdu, pēkšņi iznāca no biezokņa.

Uz jautājumu, ko glābēji mežā meklēja, Guntars atzinies, ka tur dedzinājis vadus, taču situācija, viņaprāt, nebija bīstama, jo pats atradies blakus un dedzināšanu uzraudzījis, tāpēc vajadzības saukt glābējus, viņaprāt, nebija. “Ja kāds izraisa ugunsgrēku un aizbrauc prom, es saprotu, bet ne tas gadījums,” pauda Guntars, sakot, ka riepas mežā dedzinājis pirmo reizi. Pēc viņa teiktā, attiecīgā “ugunskura” vieta drošības nolūkā ir norobežota ar ķieģeļiem. Arī dūmu nav bijis.

Visticamāk, tuvējo māju iemītnieki sauca glābējus ne tik daudz rūpēs par neliela ugunskura apdzēšanu, bet gan vēloties padzenāt mežā regulāri spietojošos klaidoņus.

Kā redzams, klaidoņi aiz sevis atstāj ne mazums drazu. Diez vai viņi būs tie, kas nāks palīgā Pļavnieku iedzīvotājiem pavasara talkā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm