tv3.lv

Mūkupurvā aizdegas kāda sirma vīra vasaras māja

2021. gada 9. jūnijā 20:55

Šodien, 9. jūnijā, Mūkupurvā liesmas nopostīja kāda sirma vīra vasaras māju, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Mūkupurvs ir viena no nomaļākajām Rīgas apkaimēm, kas slēpjas starp Kārļa Ulmaņa gatvi jeb tā dēvēto Jūrmalas šoseju un Rīgas lidostu. Šeit pārsvarā atrodamas mazdārziņu kolonijas, bet retumis slejas arī kāda lepnāka būve.

Ap plkst. 12.00 sākusies neparasta kņada, jo vienā no tālākajiem mazdārziņu puduriem aizdegusies kāda sirma vīra vasaras māja. Norberts dzīvo netālu no notikuma vietas un nelaimi kaimiņos pamanījis viens no pirmajiem, taču atzīst, ka pašu spēkiem neko daudz nav varējuši palīdzēt, jo māju strauji apņēmušas liesmas.

“Es ieraudzīju vienkārši dūmus, sapratu, ka deg kooperatīvā, un tad es palīdzēju ugunsdzēsējiem atbraukt, jo parasti, nezinot, kur braukt, šeit var ilgi maldīties,” stāsta kaimiņš Norberts.

Neilgi pēc tam gan, iznākot no liesmu pārņemtās ēkas, vīri atgriezušies ar ziņu, ka mājiņā neviena tomēr nav. Un drīz vien sarunās ar kaimiņiem arī atklājies, kāpēc. Mājas saimnieka minētā sieviete, kura it kā bijusi mājās, pirms viņš devies uz veikalu, izrādījās mirusi jau pirms pāris mēnešiem.

“Viena grūtība bija tas, ka ūdens ņemšanas vieta atradās diezgan tālu, ceļš ir par šauru, lai mašīnas varētu apgriezties,” skaidro VUGD RRP 2. daļas vada komandieris Andrejs Kuramšins.

Turpat notikuma vietā sastopam arī pašu pamatīgi apjukušo mājas saimnieku, kurš pēc pārdzīvojuma bija nonācis dakteru rokās, taču drīz vien atguvies un uzstājīgi centās iekļūt pagalmā, kurā darbojās ugunsdzēsēji. Jāteic, ka viņam no liesmām izdevies paglābt tikai pasi un dažus nenozīmīgus sīkumus. Viss pārējais sadedzis. Kungs mums klāsta, ka namiņš aizdedzies, kamēr viņš bija devies uz veikalu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kādam nepatika tā būdiņa un pielaida uguni, vienkārši aizdedzināja,” minējumus izsaka pats saimnieks.

To, cik taisnības ir sirmā vīra teiktajā, izmeklēšanas laikā noskaidros Valsts policijas (VP) darbinieki, jo pagaidām par to, kas izraisījis šo ugunsnelaimi, īstas skaidrības nav. Un arī pats saimnieks un viņa apjukums šo situāciju nu nepavisam nepadara skaidrāku. Visticamāk, nodegušā namiņa saimniekam būs nepieciešama arī sociālā dienesta palīdzība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm