Naktī lokalizēts šķeldas ugunsgrēks Salacgrīvas ostā

Naktī uz ceturtdienu pēc vairāk nekā 28 stundu nepārtraukta darba ir izdevies lokalizēt šķeldas ugunsgrēku, kas otrdienas vakarā izcēlās Salacgrīvas ostā, informē Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

2019. gada 7. novembrī 9:11

Ugunsgrēks lokalizēts plkst. 1.31, taču VUGD darbinieki joprojām novēro notikuma vietu, lai pārliecinātos, ka nav palikuši vēl kādi degšanas perēkļi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darbi notikuma vietā bija sarežģīti, jo dega liels šķeldas apjoms – aptuveni 30 000 kubikmetru, kurus nācās arī pārkrāmēt.

Salacgrīvas ostas kapteinis Normunds Tiesnesis iepriekš stāstīja, ka šķeldas kaudzes aizdegšanos veicinājis ilgstošais lietus, kā rezultātā šķelda sākusi pūt un rūgt. Līdzko kaudzi sākts kraut kuģī, tai piekļuvis skābeklis, kas izraisījis aizdegšanos.

VUGD ugunsdzēsējiem no Salacgrīvas, Saulkrastiem, Limbažiem, Alojas, Mazsalacas un Rūjienas palīdzēja arī Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības ugunsdzēsēji.

Izsaukums uz Ostas ielu Salacgrīvā VUGD tika saņemts otrdien ap plkst. 21.00. Kad notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji, uzņēmuma darbinieki jau bija sākuši dzēst degošo šķeldu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm