tv3.lv

Narkomānu karos Bolderājā cieš maza meitenīte

Pagājušajās brīvdienās Bolderājā, Silikātu ielas daudzstāvu mājā, notikušais ugunsgrēks sacēla pamatīgu paniku.

Parasti ugunsgrēki ir neuzmanības vai neapdomīgas rīcības izraisīti, bet šoreiz tas tika speciāli noorganizēts, lai ieriebtu vienam no nama iedzīvotājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienā no Silikātu ielas 14. nama kāpņu telpām vietējie iedzīvotāji var nodoties mākslai, zīmējot uz apkvēpušām sienām un logiem. Pēc brīvdienās piedzīvotā ugunsgrēka visu kāpņu telpu un tajā atrodamās mantas klāj bieza sodrēju kārta. Netīrību koridorā radīja degoša automašīnas riepa, kuru kāds nelabvēlis nakts laikā aizdedzināja mājas otrajā stāvā. Mājas iedzīvotāji notikušajā vaino vietējos narkomānus, kuri ar dažādām metodēm mēģina viens otram ieriebt.

 

Valērija
mājas iedzīvotāja

Tajā mājā pārdod narkotikas, policija neko nedara. Viņi visi nāk uz mūsu kāpņu telpā špricēties. Mēs iznākam no dzīvokļa, un visur mētājas šļirces. Mums te visi zina, kur pārdod alkoholu, kur – narkotikas, tikai nezinu, kāpēc neviens to visu nevar aizvērt. Kādam tas acīmredzot ir izdevīgi.

 

Valērija vēl norāda, ka otrajā stāvā nesen viena sieviete sāka īrēt dzīvokli. “Viņa arī ir narkomāne. Viņa viņiem piedāvāja ūdeni, viņi pie viņas piestaigāja. Varbūt kaut ko nepalīdzēja un, lūk, rezultāts.”

Degošā riepa kāpņu telpā radīja spēcīgu piedūmojumu, kas strauji izplatījās arī nama dzīvokļos. Narkomānu karos cieta maza meitenīte.

 

Valērija
mājas iedzīvotāja

Mēs bērnu vedām uz slimnīcu, jo viņai viss deguns un seja bija melna. Mēs pamodāmies piecos no rīta. Viņai viss deguns, visa seja bija melna. Mēs sabijāmies. Redzējām, ka ātrā palīdzība stāv, un uzreiz aizbraucām uz slimnīcu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm