tv3.lv

Neesoša dūmu detektora dēļ Jēkabpilī izdeg trīsistabu dzīvoklis

Par to, ka dzīvoklī Ķieģeļu ielā 13C izcēlusies nelaime, vietējie saprata plkst. 2.30 naktī.

Pēcāk, domājot par tā vakara notikumiem, kaimiņiene, kas dzīvo blakus izdegušajam mitekli, secina, ka, visticamāk, jau vairākas stundas, pirms apkārtējie sajuta dūmus, dzīvoklī gruzdēja vadi, jo pie viņas pazuda elektrība jau pusnaktī: “Bija tāda saruna, ka no elektroinstalācijām. Man visu laiku zaga elektrību tas cilvēks, kurš tur dzīvo. Jo pie viņa bija ugunsgrēks, bet man “izsita korķus”. Tātad viņš bija pieslēdzies pie manis. Visiem elektrība bija, jautāju pēc tam no rīta kaimiņiem, man tikai nebija. Dzīvoklī tajā brīdī neviena nebija. Es gulēju, mani meita pamodināja. Tikai tad es pielēcu kājās. Pati jutu, ka smird tā, it kā lupatas gruzdētu. Nepatīkama. Pielēcu kājās, pēc tam atbrauca ugunsdzēsēji.”

“Degpunktā” komandai izdevās satikt arī pašu dzīvokļa saimnieku, kas par notikušo uzzināja tikai no rīta. Arī viņš vaino elektroinstalācijas: “Bija apdrošināts. Es domāju, ka no vadiem viss sākās.”

Kopumā ugunsgrēks plosījies 15 kvadrātmetru platībā, bet bojāts pilnībā viss trīsistabu dzīvoklis ar visām tajā esošajām mantām. Sergejs atzīst, ka nebija uzstādījis dūmu detektoru. Tas kaimiņus par ugunsgrēku būtu brīdinājis krietni laicīgāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm