tv3.lv

Nelaime Salaspilī – nojaucot graustu, ievainojumus gūst vīrietis

Padzīvojis vīrietis otrdien Salaspilī guvis ievainojumus brīdī, kad centās nojaukt ķieģeļu māju, kas pirms diviem gadiem pārcieta postošu ugunsgrēku. Nav zināms, vai strādnieks ievēroja darba drošības pasākumus, taču nogruvuma troksnis bija skaļš, un to sadzirdēja vairāki apkārtnes iedzīvotāji.

2019. gada 16. oktobrī 21:56

Kāds 69 gadus vecs vīrietis Salaspilī jau aptuveni gadu vienatnē cenšas nojaukt sadegušas daudzdzīvokļu ēkas krāsmatas. Uzdevums nav viegls un ir visai bīstams, bet kaimiņi stāsta, ka vīrietis strādā no rīta līdz vakaram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrdien apkārtnes iedzīvotāji grausta teritorijā sadzirdēja skaļu nogruvuma troksni, taču sākumā nesaprata, ka notikusi nelaime. Kad, sirēnām skanot, ieradās vairāki operatīvie dienesti, cilvēki saprata, ka lieta ir nopietna.

Pagaidām nav zināms, cik nopietnus ievainojumus kungs guva, taču viņu mediķi nogādāja slimnīcā. Apkārtējie, ikdienā vērojot vīrieti darbībā, apgalvo, ka viņš valkāja ķiveri un ievēroja elementāros drošības pasākumus. Kā radās nogruvums un kur strādnieks tajā brīdī atradās, neredzēja neviens.

Rīgas ielas sešdesmit trešo namu ugunsgrēks piemeklēja pirms diviem gadiem, 2017. gada februārī. Toreiz kāds nejaušs aculiecinieks brīdināja mājiniekus par nelaimi un vīrieša ātrās reakcijas dēļ cilvēki paspēja evakuēties, pirms degošais jumts iebruka pilnībā.

Ugunsgrēka iemesls nebija ļaunprātības vai nolaidības dēļ. Plašās liesmas izraisīja apkures iekārtas bojājums. Ņemot vērā, ka ēkā nebija uzstādīti dūmu detektori, mājiniekiem ļoti paveicās, ka briesmas kāds pamanīja laikus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm