tv3.lv

Nespējot tikt ārā no dūmu piepildītās telpas, Valmierā nosmok vīrietis

Valmierietes Edīte un Guna teju visu nakti pavadīja bezpalīdzīgi stāvot zālājā un noraugoties, kā deg viņu dzīvesvieta. Edīte bija pirmā, kas sajuta briesmas un brīdināja apkārtējos.

Guna pa gabalu redzēja, kā iebrūk jumts tieši virs viņas dzīvokļa. Sieviete saprata, ka par sadzīves mantu vai dokumentu saglābšanu var aizmirst. Nedaudz vēlāk sekoja vēl briesmīgāka aina – glabēji no mājas iznesa aptuveni piecdesmit gadus vecā kaimiņa līķi.

Mājas iedzīvotāji apgalvo, ka kaimiņš nosmaka dūmos, kas strauji piepildīja telpu elektrības īssavienojuma dēļ. Daži bojā gājušā vīrieša draugi šodien pulcējās blakus mājas pagalmā un pastāstīja, ka viņš parasti bija atsaucīgs dažādos dārza darbos.

Kaimiņi gan ir sašutuši par apbedīšanas biroja nesteidzīgo ierašanos. Arī bojā gājušā vīrieša ģimenes locekļi šorīt bija atbraukuši uz notikuma vietu un pārdzīvoja par smago zaudējumu. Tikmēr, Guna un Edīte cenšas saprast, kā lai turpina dzīvot ēkā bez jumta. Sievietes lūdz Valmieras iedzīvotāju palīdzību ar būvmateriāliem, kas vismaz īslaicīgi pasargās telpas no lietus.

Ikviens, kuram ir iespēja ziedot pieminētos materiālus, galvenokārt plēves, ir aicināts Gunai uz tālruņa numuru 28808529, vai Edītei (26208747).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm