tv3.lv

Netālu no lidostas nodeg privātmāja

Ugunsgrēks Mūkupurva ielā pusnaktī pamatīgi izbiedējis vietējos iedzīvotājus Zolitūdē. Liesmas un dūmu strauji virzījās augšup un no tāluma pat izskatījies, ka dūmi nāk no Rīgas lidostas puses. Arī trokšņi esot bijuši iespaidīgi.

Ugunsgrēku pamanīja kāda sieviete, kas dzīvo netālu. Viņa sauca ugunsdzēsējus, bet kāds cits jau bija paguvis izdarīt to ātrāk. Satiktā aculieciniece min, ka šīs mājas saimnieks ir miris jau ilgāk nekā gadu. To, ka tur kāds dzīvotu viņa nav manījusi.

ugunsdzēsēju izsaucēja

“Naktī – tas bija pus divpadsmitos. Trokšņi tādi – tuk, tuk, tuk. Nesapratu. Nodomāju, ka zagļi varbūt vai kas cits. Protams, ka mēs gājām skatīties un tur jau dega ar atklātu liesmu.”

Troksni un blīkšķus, iespējams, izraisījis degošais šīferis. Kā arī, iespējams, mājā ir bijuši kādi celtniecības materiāli, viegli uzliesmojoši flakoni. No ēkas glābēji iznesuši arī vienu gāzes balonu.

Rīgas 2. daļas komandieris Ivo Bendrats stāsta, ka bija redzams, ka dega vienstāva ēka ar atklātu liesmu – tās jumts, bēniņi. Ēkā nebija dūmu detektora, tāpat bēniņi piekrauti ar mantām, un pagāja diezgan daudz laika, lai no tām atbrīvotu bēniņus.

Ugunsgrēkā nav neviena cietušā. Glābēji kā ugunsgrēka cēloni min īssavienojumu vai neuzmanīgu apiešanos ar uguni. Pēc kaimiņu teiktā, no mājas tumšajā laikā nekad nav redzēta gaisma, tāpat arī nav manīts neviens, kas tajā dzīvotu.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm