tv3.lv

No degoša nama ar elpošanas maskas palīdzību tiek izglābta seniore

Kāds nams Platones pagastā vairākus gadus bija neapskaužamā stāvoklī. To atjaunot uzņēmās Ilmārs, kas iegādājās daļu īpašuma un uzsāka remontdarbus. Plāns gan 26. maijā tika pabojāts. Liesmas izpostīja otrā stāva dzīvokli teju simts kvadrātmetru platībā. Degušais miteklis nepieder Ilmāram, taču tā dzēšanas darbu gaitā tika salieti arī viņam piederošie dzīvokļi. Vīrietis lēš, ka zaudējumi ir nopietni.

Ēriks, viens no strādniekiem, ar ģimeni mitinājās tikko pabeigtajā dzīvoklī. Kad sāka degt, viņš paķēra bērnus un izskrēja pagalmā. Nevarēja zināt, cik ātri liesmas izplatīsies.

Otrajā stāvā, blakus sadegušajam miteklim, dzīvo Ināra. Sirmo kundzi izglāba ugunsdzēsēji, bet suns Džeks palika istabā.

“Viņi atbrauca, mazliet apdzēsa. Tad uzlika man masku, izveda lēnām ārā, iesēdināja “ātrajos”. Sunītis palika iekšā, kamēr mans dēls no darba atbrauca,” stāsta mājas iedzīvotāja Ināra.

Ināra un Džeks no dūmiem necieta, un ar abiem viss ir kārtībā. Likumsargi 27. maijā strādāja notikuma vietā, lai noskaidrotu nelaimes cēloni. Pēc tam tika iztaujāta arī Ināra.

“Varbūt, ka skurstenis vecs. No rīta man prasīja, vai te kāds nestaigāja, bet es nevienu nedzirdēju. Vienīgā iespēja, ka no skursteņa, jo viņu lejā iekūra,” skaidro Ināra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izdegušajā dzīvoklī neviens nedzīvo teju desmit gadus un elektrības padeve tur atslēgta jau sen. Ēriks cer, ka policijas nozīmēto ekspertīžu rezultāti izskaidros pēkšņo ugunsgrēku, kas viņam nodarīja lielus zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm