tv3.lv

No degošas deviņstāvu ēkas Vecmīlgrāvī evakuēti iedzīvotāji

Trešdienas pievakarē Vecmīlgrāvī no kādas deviņstāvu ēkas logiem Kāvu ielā sāka velties dūmu mutuļi. Tos pamanīja gan garāmgājēji, gan blakus esošo māju iemītnieki. Pēc neilga laika uz ielas jau bija redzama kņada, pulcējās cilvēki.

Pirmā, kas šajā situācijā rīkojās, bija kaimiņiene, jo sadzirdēja dūmu detektora sirēnu un sajuta dūmu smaku. Sieviete nekavējoties izskrēja kāpņu telpā. Pēc tam arī nācās evakuēties un vismaz stundu stāvēt ielā.

Glābēji no ēkas evakuēja 12 cilvēkus, bet divdesmit jau bija paspējuši pirms ugunsdzēsēju ierašanās izkļūt no ēkas saviem spēkiem. No piedūmotā dzīvokļa ar glābšanas masku palīdzību tika izglābti divi cilvēki, no kuriem viens tika nodots tālāk mediķiem.

Šodien izsisto logu vietā redzama skaidu plāksne, un “Degpunktā” sastapa arī dzīvokļa iemītnieci, kurai vaicāja par notikušo: “(DP: Aizdegās?) No sveces. Svece nokrita un aizdegās. Vienkārši stāvēja iedegta svece. Es to vienmēr turu guļamistabā. Kaut kā tā sanāca. Mana vaina. Visi dzīvi, paldies Dievam! Pārējais tagad jāatjauno.”

Ēkas iedzīvotāji uzslavē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu, jo glābēji ieradās operatīvi un mājas iemītnieki pēc stundas varēja atgriezties savos dzīvokļos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm