No degošas mājas Rīgas centrā naktī evakuēti vairāk nekā 30 cilvēki

Aizvadītajā naktī Rīgā, Brīvības ielā starp Ģertrūdes un Stabu ielām, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks dzīvojamā mājā, no kuras tika evakuēti 34 cilvēki.

2019. gada 2. novembrī 14:33

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums tika saņemts īsi pēc pusnakts. Notikuma vietā tika konstatēts, ka ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā, kas jau dega ar atklātu liesmu un pastāvēja uguns izplatīšanās draudi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzēšanas darbu laikā notika ēkas kāpņu telpas nogruvums. Ap plkst.3 naktī ugunsdzēsējiem izdevās šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt.

Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 210 kvadrātmetri, tostarp 150 kvadrātmetru platībā dega ēkas kāpņu telpa pa visiem stāviem, 10 kvadrātmetru platībā – telpas otrajā stāvā, bet 50 kvadrātmetru platībā – jumts un bēniņi.

Šobrīd ugunsgrēka likvidācijas darbi turpinās. Kā aģentūru LETA informēja policija, darbu laikā šajā Brīvības ielas posmā bija slēgta transporta kustība. Šorīt satiksmes kustība ir atjaunota abās joslās virzienā uz centru un vienā joslā – virzienā no centra.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 33 izsaukumus, no kuriem 12 bija uz ugunsgrēku dzēšanu,15 – uz glābšanas darbiem, bet seši bija maldinājumi. Cilvēki ugunsnelaimēs aizvadītajā diennaktī nav cietuši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm