tv3.lv

Nodeg vairākas ēkas baznīcas teritorijā Jelgavā; ugunsgrēkā cietis suns

Lūgšanu nama durvis šodien, 29. aprīlī, ir atvērtas apmeklētājiem, jo pati baznīca nav cietusi. “Degpunktā” satika arī mācītāju, kurš stāsta, ka par notikušo nepārdzīvo.

Krāsmatu paliekas jau ir sakrāmētas konteinerā un teritorijā darbojas palīgi, lai pēc iespējas ātrāk to savestu kārtībā.

baznīcas pārzinis

“Kurinājām plīti, no pārkaršanas uzliesmoja plēve. Plēve nodega un ugunsgrēks nodzisa. Mēs pat nevienu nesaucām, sadega vien plēve. Pat ugunsdzēsēji neatbrauca, nekādi dzīvnieki necieta.”

Baznīcas pārziņa teiktais gan neatbilst glābēju sniegtajai informācijai. Valsts ugundzēsības un glābšanas dienests uz notikuma vietu Dzirnavu ielā izbrauca pēc pulksten pieciem rītā un dzēšanas darbi ilga vairākas stundas. Dega trīs saimniecības ēkas 180 kvadrātmetru platībā, vēl vienas saimniecības ēkas siena un jumts 70 kvadrātmetru platībā, kā arī trīs koki.

Tika izglābts suns, kurš nodots veterinārārstiem un nosargātas četras blakus esošās ēkas un siltumnīcas. Ugunsdzēsēji glābēji arī dzesēja trīs degvielas tvertnes ar kopējo tilpumu – astoņas tonnas.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm