tv3.lv

Nopietnā ugunsgrēkā dzīvoklī Juglā dzīvību zaudē sieviete un viņas suns

Juglā izcēlies nopietns ugunsgrēks, kurā liesmās dzīvību zaudējusi kāda sieviete un viņas mājdzīvnieks – suns, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 15. janvārī 22:20

Pievakarē uz Silciema ielu gandrīz vai vienā garā kolonnā steidza gan ugunsdzēsēji, gan mediķi. Iemesls prāvo resursu mobilizēšanai bija degšana kādā otrā stāva dzīvoklī, kas sākusies, neuzmanīgi apejoties ar uguni. Miteklī dzīvoja cienījama vecuma sieviete ar savu mammu. Uzzinot par ugunsnelaimi, kaimiņi skrēja viņām palīgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dzirdēju, ka Nadja kliedz. Es steigšus skrēju lejā, atvēru durvis un Nadju ātri paķēru, viņas mammu, invalīdi. Es izvilku viņu kāpņutelpā, trepēs,” stāsta kaimiņiene, norādot, ka cietusī aizvesta uz slimnīcu, taču dzīvoklī bijuši vēl bija cilvēki, kurus nebija iespējams pašu spēkiem izvilkt liesmu un dūmu dēļ. Tobrīd jau piebraukuši arī ugunsdzēsēji.

No intensīvās degšanas ar dūmiem piepildījās arī citi dzīvokļi un glābējiem bija svarīgi kārtīgi pārbaudīt visas telpas un pēc iespējas ātrāk palikušos iemītniekus evakuēt.

“Glābšanas laikā mūsu darbinieki izglāba deviņus cilvēkus. Daļu no tiem ar pie auto piestiprināto kāpņu palīdzību, daļu ar glābšanas masku palīdzību. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās 12 cilvēki. Vēl tika izglābts suns un tāpat arī divas cietušās personas. Diemžēl otrā stāva dzīvoklī atrasts viens bojā gājis cilvēks,” stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģionālās pārvaldes operatīvais dežurants Aleksandrs Kapustins.

Pārmeklējot degošo dzīvokli, glābēji uzgāja arī saimnieces suņa mirstīgās atliekas. Pusčetros izsludināta ugunsgrēka lokalizācija un drīz vien likvidācija. Patlaban Silciema ielā turpina strādāt policisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm