“NP Jelgavas biznesa parka” teritorijā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Ceturtdienas, 14. marta, rītā industriālā parka “NP Jelgavas biznesa parks” rūpnieciskajā teritorijā Jelgavā aizdegusies kāda ražotne, noskaidroja aģentūra LETA.

2019. gada 14. martā 11:04

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūrai LETA apstiprināja, ka Aviācijas ielā ar atklātu liesmu deg vienstāva ražošanas ēka. Notikuma vietā strādā vairāk nekā 20 ugunsdzēsēji un septiņas specializētās ugunsdzēsības automašīnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VUGD norādīja, ka ugunsgrēks ir klasificēts kā paaugstinātas bīstamības, jo tas ir izcēlies lielā platībā. Tāpat dzēšanas darbus apgrūtina lietus un vējš.

Ugunsgrēks izcēlies bijušajā RAF rūpnīcas teritorijā, novēroja aģentūra LETA. Tuvējās ielas piepildījuši dūmu mutuļi.

Industriālo parku attīstītāja un apsaimniekotāja SIA “NP Properties” valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja aģentūrai LETA apstiprināja, ka ugunsgrēks izcēlies “NP Jelgavas biznesa parka” teritorijā.

“Aizdegusies kāda nomnieka ražotne, taču patlaban nevaram pateikt, tieši kura nomnieka telpas tās ir, jo nomnieki izvietoti cieši blakus. Sīkāku informāciju varēsim sniegt, kad dzēšanas darbi būs pabeigti,” sacīja Moiseja.

Aģentūra LETA novēroja, ka ugunsgrēks izcēlies industriālā parka ēkā dzelzceļa pusē.

Jelgavas Pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons klāstīja, ka draudi videi nepastāv, taču iedzīvotāji aicināti turēt logus ciet, neielaižot telpās dūmus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“NP Jelgavas biznesa parks” ir viens no lielākajiem rekonstruētajiem industriālajiem parkiem Latvijā ar kopējo platību 23 hektāru un iznomājamo telpu platību vairāk nekā 70 000 kvadrātmetri.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies SIA “Baltic Innovation Holding” ražotnē. Ar uzņēmuma vadību pagaidām aģentūrai LETA nav izdevies sazināties.

“Baltic Innovation Holding” reģistrēta 2015.gada martā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3600 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA “Everest Holding Group” (40%), SIA “KT centrs” (21,11%), Kipras uzņēmums “Briezal Management Limited” (16,67%), Krievijas pilsonis Leonids Kedrins (16,67%) un Krievijas pilsonis Igors Aņisimovs (5,56%).

Uzņēmums 2017.gada septembrī ir izslēgts no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāju reģistra un tam ir anulēta PVN apliecība. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6599 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Ugunsgrēka vietai blakus esošā uzņēmuma “Chocolette Confectionary” biznesa attīstības direktors Guntars Dzērve aģentūrai LETA sacīja, ka lai gan “Chocolette Confectionary” atrodas blakus ugunsgrēka vietai, taču, pateicoties ugunsdzēsēju operatīvajam darbam, ugunsgrēks ir lokalizēts un nav nekādā veidā skāris uzņēmuma ražotni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm