Olainē dūmos nosmok snaudoša pensionāre

3. oktobrī 22:53

Pierīgā kāda 80 gadus veca sieviete traģiski gājusi bojā, uzsmēķējot gultā un izraisot ugunsgrēku. Kaimiņiem pēc notikušā gan ir arī citas versijas par ugunsnelaimes iemesliem.

Kādai seniorei Olainē cigaretes izsmēķēšana gultā šķita diezgan laba doma. Taču viņa neapzinājās, ka iecerei būs sekas. No cigaretes gultā krītošie pelni izraisīja ugunsgrēku piecu kvadrātmetru platībā. 18 cilvēki un vairāki mājdzīvnieki bija spiesti evakuēties, pašas vaininieces dzīvība izdzisa miegā. Nelaime izcēlās sestdienas vakarā, šodien par notikušo liecina tikai izdedzis logs un kaimiņu atmiņas.

“Nu kā es zinu – viņa gandrīz vispār neizgāja no mājām. Viņa bija stipri gados, slima. Kā teica ugunsdzēsēji, nokrita lampiņa, notika īssavienojums un uguns izplatījās. Bet, kas to lai zina, varbūt viņai vienkārši kļuva slikti. Kā viņa gulēja gultā, tā arī aizgāja bojā. (DP: Tāda mierīga kaimiņiene?) Jā, jā. Viņa gandrīz vispār neizgāja no mājām,” teic mājas iedzīvotājs Andrejs.

“Bijām mājās, redzējām, ka kaut kādi dūmi nāk. Paskatījāmies pa logu, bet tur vesels melns mākonis no lejas nāk uz augšu. Skrēju lejā, centos klauvēties pie durvīm. Neviens neatvēra. Kamēr nācu atpakaļ, kāds jau bija izsaucis ugunsdzēsējus. Ugunsdzēsēji atbrauca, uzlauza durvis,” norāda mājas iedzīvotājs Nikolajs.

“Evakuēja tikai otro, trešo un ceturto stāvu. Pirmo nemaz neaiztika,” piebilst ēkas iemītnieks Rolands.

Diemžēl dzīvoklī nebija dūmu detektora, kas palīdzētu pensionārei atmosties. Sirmgalves dzīvokļa tagad durvis ir marķētas ar policijas rekvizītiem un apbedīšanas biroja vizītkarti. Ierasto dzīvoklī dzirdamo televizora skaņu ir aizstājis klusums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm