tv3.lv

Olainē mājas pagalmā uzliesmo “Toyota”

Pagājušajā naktī Olainē, Zeiferta ielas 20. nama pagalmā, izcēlies bīstams ugunsgrēks. Aizdegusies automašīna “Toyota”. Kamēr ugunsdzēsēji bija ceļā, liesmas jau paspēja apskādēt arī blakus esošo “Mercedess” apvidus auto. Vietējie saka – versijas šādās reizēs ir divas – vai nu dedzināts tīšām, vai noticis īssavienojums. Pirms kāda laika šajā pašā sētā ļaunprāši jau uzdarbojušies.

“Man bija pirms diviem gadiem aizdedzināta mašīna, uz riepas bija uzlikts kaut kāds degmateriāls… Šeit varēja būt arī īssavienojums, neizskatījās, ka ļaunprātīgi būtu dedzināts,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Izsauktie ugunsdzēsēji neko daudz glābt vairs nevarēja. Galvenais uzdevums bija nosargāt apkārt esošos spēkratus.

Aizvadītajā nedēļā Olainē bijuši vēl vairāki mīklaini aizdegšanās gadījumi. Liesmojuši atkritumu konteineri, tāpēc tomēr nevar izslēgt, ka aizvadītās nakts notikumi varētu būt piromānu roku darbs.

“Pa reizēm, vai nu tie paši, kas atbrīvoti sāka uzdarbpties no jauna vai nu kādi slimi cilvēki, cita vārda nav,” pieļauj vietējais iedzīvotājs Vilis.

Policijā pēc spēkrata apskates par notikušo ir sākusi vākt informāciju. Šobrīd neesot aizdomu par ļaunprātību.

Lasi vēl:

Policijas komentārs

“Sākotnējā informācija liecina, ka degšana sākusies dēļ elektroinstalāciju īssavienojuma. Policijā par šo notikumu ir reģistrēts materiāls.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm