tv3.lv

Olainē pavisam netālu no ugunsdzēsēju depo izcēlies pamatīgs ugunsgrēks

Olaines daļas ugunsdzēsēju glābēju nodarbības sporta zālē iztraucēja ugunsgrēks, kas noticis pamestajā viensētā pāri ielai. Šoreiz, kad par postažu ziņojuši aculiecinieki, glābēji jau bijuši gatavībā un faktiski traukušies uz notikuma vietu.

“Es šodien paskatījos – vakar bija jumts, bet šodien vairs nav. Tur kāds saimnieks dzīvoja, bet jau pirms vairākiem gadiem no turienes aizbrauca,” stāsta vietējais iedzīvotājs Aleksandrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsgrēks iznīcināja ne tikai ēkas jumtu, bet pilnīgi visu māju, kas, pēc vietējo iedzīvotāju teiktā, pamesta stāvēja jau piekto gadu. Tomēr tas, ka īstais saimnieks īpašumā nebija parādījies, vēl nenozīmē, ka ēka bija pilnībā aizmirsta. Telpās reizi pa reizei kāds rosījās.

Nolaistā vide kļuva par patvērumu klaidoņiem, un, visticamāk, tieši bezpajumtnieku dēļ trešdien ap plkst. 20.00 celtne arī uzliesmoja. Šoreiz pirmie, kas par ugunsgrēku uzzināja, bija glābšanas dienesta vīri, jo ugunsdzēsēju Olaines daļa, īpašumam ir tuvākie kaimiņi.

“Ņemot vērā, ka degšanas vieta bija netālu no depo, ugunsdzēsēji, kas atradās sporta zālē, trenējās, viņi ieraudzīja paši to ugunsgrēku, un principā pirms izsaukuma saņemšanas ugunsdzēsēji jau ģērbās un bija gatavi izbraukt uz notikuma vietu.  Ierašanās brīdī ēkai dega viena puse ar atklātu liesmu 100 kvadrātmetru plātībā. Notikumā strādāja trīs autocisternas, piecpadsmit cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.40,” norāda VUGD Olaines daļas komandieris Dmitrijs Novikovs.

Lai arī parējās apkārtnes ēkas ir pakļautas iznīcībai un var šķist, ka ugunsgrēki šeit ir regulāra parādība, ugunsdzēsēji saka, ka vismaz pēdējo pusotru gadu uz šo adresi nav braukts. Iespējamos postažas cēloņus tagad uzticēts izmeklēt policistiem, bet, visticamāk, likumsargu versija diži neatšķirsies no vietējo iedzīvotāju pieņēmumiem par kāda klaidoņa neuzmanīgu apiešanos ar uguni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm