tv3.lv

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

2021. gada 30. novembrī 22:01

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks pirmdien dzēsts Baltezerā. Kamēr saimnieku nebija mājās, viņu īpašumā pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izcēlies ugunsgrēks. Diemžēl to apkārtējie pamanīja vien brīdī, kad liesmas jau bija ieskrējušās.

Ierasti klusajās un tukšajās Baltezera ielās pirmdien īsi pirms plkst. 22.00 trauksmi sacēla vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīnas. Kāds no vietējiem iedzīvotājiem ievēroja, ka kaimiņa mājas jumtu apņēmušas liesmas. Tobrīd paša nama saimnieka ēkā nebija un par skumjo mājas likteni vēl nenojauta.

Notikuma vietā ieradās četras glābēju autocisternas, kā arī palīdzēt cīņā ar liesmām ieradās Inčukalna brīvprātīgo ugunsdzēsēju brigāde. Mājas otrais stāvs jau dega pilnā 100 kvadrātmetru platībā, namam daļēji bija iebrucis jumts.

Blakus māju iedzīvotāji atzīst, ka viņus pārņēmušas bailes arī par savu namu drošību, taču, redzot tik kuplu skaitu glābēju un operatīvu ugunsdzēsēju darbu, satraukums pagaisis. Pēc četrām stundām paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks gan tika likvidēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm