Palikušas vien sienas un skurstenis: Jelgavas pusē ugunsgrēks nopostījis ēkas jumtu

2022. gada 30. novembrī 20:49

Jelgavas novadā privātmājā naktī izcēlies pamatīgs ugunsgrēks, kas nopostīja visu ēkas jumtu. Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās informācijas ugunsnelaimē nav cietušo. Neilgi pēc ugunsgrēka lokalizācijas pie saimniekiem jau bija atsteigušies talcinieki, kas palīdzēja sakārtot teritoriju.

Pēc ugunsgrēka no mājas pāri palikušas vien sienas un skurstenis, kas slejas virs tām. Īpašuma saimnieks un palīgi jau rosās pa pagalmu, lai lēnām aizvāktu bojātās mantas. Ēka nav apdrošināta, un pagaidām nav zināms vai tajā varēs vēl dzīvot.

“Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests šorīt agri no rīta, pulksten 4.29, saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Līvbērzes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega dzīvojamā māja. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāva koka dzīvojamās mājas jumts 120 kvadrātmetru platībā un tas ir iebrucis. Pulksten 10.00 ugunsgrēks tika likvidēts. Notikuma vietā strādāja 15 Kalnciema, Dobeles un Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji,” informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

“Degpunktā” sastapa arī mājas saimnieku, kurš īsi komentē iespējamos aizdegšanās iemeslus. Ēkā ziemas laikā kurināta krāsns, un viņš pieļauj, ka ugunsnelaime izcēlusies no dzirksteles.

Saimnieks stāsta, ka mēģinās ar visu tikt galā pašu spēkiem un galvenokārt bez jumta virs galvas viņam nebūs jāpaliek. Vīrietim ir cits īpašums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm