Pamanīja liesmas, taču bija jau par vēlu: Ziepniekkalnā uguns noposta garāžu un autoservisu

Naktī Rīgā, Ziepniekkalnā aizdegās kāda garāža un tai blakus esošais autoserviss. Postažu rīta agrumā pamanīja īpašuma saimnieks, bet ko glābt jau bija par vēlu.

2020. gada 3. novembrī 23:14

Spējš uzliesmojums privātā garāžā Kartupeļu ielas 6. nama pagalmā vienā mirklī iznīcināja īpašumu vairāku tūkstošu vērtībā. Cietušas gan telpas, gan automašīna, gan blakus esošā piebūve, kur atradās autoserviss. Garāžas saimnieks stāsta ka agri no rīta gājis pakaļ makšķerēm un ieraudzījis, ka deg viņa pavecais “Audi” spēkrats.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā mazā telpa jau bija ar dūmiem pilna, pašam dzēst postažu nebija iespējams un sekoja zvans glābšanas dienestam. Tikmēr liesmas jau postīja blakus esošo servisu. Trokšņi un sprādzieni, ko, visticamāk, radīja degošās automašīnas riepas, pamodināja apkārtnes iedzīvotājus.

Glābšanas dienesta vīri darīja visu, lai pēc iespējās ātrāk savaldītu aptuveni divsimt kvadrātmetru plašo ugunsgrēku un ierobežotu tā izplatību. Pabeigt darbus izdevās tikai pēc trim stundām un diemžēl lielāka daļa no servisa telpām, kā arī tajā esošais aprīkojums sadega.

Servisa darbinieki stāsta, ka īpašums nebija apdrošināts, tāpat kā privātā garāža no kuras postaža aizsākās. Apkārtējiem ir aizdomas, ka uguns telpās varēja iemesties no sildītāja, ko garāžas saimnieks bija pa nakti atstājis ieslēgtu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm