Pamestā dzīvoklī Bauskā uzliesmo dīvāns

Bauskā šodien ugunsdzēsēji no kāda nepilngadīga bērna saņēma viltus izsaukumu. Kad glābēji ieradās adresē un konstatēja, ka bīstamības nav, vaininieks sabijās un telefoniski atzinās, ka melojis. Savukārt neilgi pēc šā izsaukuma, pateicoties skolēniem, tika pamanīta reāla uguns nelaime Baznīcas ielā, vēsta “Degpunktā”.

Ugunsgrēku Baznīcas ielā pirmie pamanīja blakus esošās skolas audzēkņi un pedagogi. Bērni izglītības iestādes telpās bija sajutuši dūmu smaku un sākotnēji pieļāvuši iespēju, ka kāds labierīcībās uzsmēķējis. Tomēr, palūkojoties pa logu, pamanīti biezi dūmi.

Pēc liesmu apdzēšanas notikuma vietā sastapām sievieti, kas ugunsgrēka sākumā atradās ēkas pirmajā stāvā, ziedu veikalā.

Evita stāsta, ka augšā ir dzīvokļi, bet it kā tajos neviens nedzīvo. Taču šķietami tukšais dzīvoklis aizdedzies. Iespējams, kāds gājis uzdzīvot, bet viņa droši nezinot. Sieviete pa dienu gaidīja, kad izvēdināsies veikals. Citi zaudējumu veikalam neesot nodarīti, kā vien nolieta siena.

To, vai ugunsgrēku izraisījis izsmēķis, kas nomests gultā vai kas cits, skaidros policija.

Bet, ja nelaimes izcelšanās brīdī kāds atradās dzīvoklī, tad, ejot prom, mitekļa durvis cilvēks ir aizslēdzis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Bauskas posteņa vada komandieris stāsta, ka no otrā stāva dzīvokļa nāca dūmi, tika uzlauzti pieci dzīvokļi. Otrā stāva dzīvoklī dega dīvāns, starpstāvu pārsegums un grīda 15 kvadrātmetru platībā. Cilvēku miteklī nebija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm