Pamestā mājā dzer un dedzina: vietējie bezspēcīgi cīņā ar bezpajumtnieku patvaļu

Ir teiciens – ja netiks pa durvīm, iekāps pa logu. Jebkurā gadījumā, ja gribēs tikt iekšā, izsitīs un atlauzīs jebko. Tāda nu ir cīņa ar bezpajumtniekiem, kas pieņēmuši tukšas ēkas par savām mājām un svin dzīvi no pirmdienas līdz svētdiena. Šonedēļ šāda veida mājā Rīgā izcēlās jau kārtējais ugunsgrēks.

2017. gada 7. maijā 12:45

Laboratorijas ielā kādā pamestā ēkā iedzīvojies bezpajumtnieku bariņš, kas ik pa laikam var svinēt, tā teikt, savu otro dzimšanas dienu. Viņu iemīļotais miteklis bieži mēdz aizdegties, un stiprā reibuma dēļ par ugunsgrēku neviens neliekas ne zinis. Ēkas uzraugs stāsta, ka visbiežāk uzrodas kāds garāmgājējs, kas iedzert mīlētājus izvelk no piedūmotās mājas. Ceturtdien ap pusnakti viņš pats bijis netālu un pamanījis dūmus, kas pacēlušies virs mājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piektdienas rītā māju apciemoja arī pats ēkas īpašnieks un lika šīs dienas laikā visiem no nama pazust. Tai tiks aiznagloti logi un aizslēgti vārti, lai neviens pamestajās telpās vairs neiekļūtu. Tomēr tas ir mazs mierinājums. Ja vārti tiek aizslēgti, pēc laika bezpajumtnieki tos pamanās atlauzt.

Saskaitīts, ka vārtus jau nācies labot sešas reizes. Vīrietis, kuru dēvē par Jurku, vienmēr atrod iespējas, kā mājā atgriezties, un neizskatās, ka arī šodien plāno kurp doties. Tas pat fiziski izskatās pagrūti, jo kungs knapi turas kājās. Viņš atzīst, ka bijis alkohola reibumā un ugunsgrēku izraisījusi cigarete.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm