“Parādījās melni dūmi, un sāka degt!” Pasažiere stāsta par ugunsgrēku tūristu autobusā

Grupiņai ekskursantu no Gulbenes ceturtdienas rīts sākās ļoti nepatīkami, jo ceļojums uz Sāremā salu aprāvās, tā īsti nemaz nesācies. Pie Alūksnes robežas tūristu autobusa salonā sāka nākt dūmi, līdz spēkrats uzliesmoja.

“Kondicionieris – gāja, gāja un tad apklusa. Ziniet, troksnis tāds, kad pūš to gaisu iekšā autobusā. Tad es tai blakussēdētājai piemetu ar roku, es saku, klausies, – tāda kā dūmu smaka, tāda asa. Nu un viss, mēs jau sākām grozīties, un tad tur sāka sprakšķēt kaut kas, un tad tie dūmi parādījās. Tad uzreiz parādījās melni dūmi un sāka ļoti ātri viss degt. Mēs pat nesapratām, kur ko ķert, kur ko grābt,” par notikušo stāsta autobusa pasažiere Gundega.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete paspējusi paķert mantas, taču daudziem notiekošais nelicies nekas nopietns, un šādas tādas lietas palikušas salonā, un līdz ar to pakļautas iznīcībai.

Pasažieri jau no paša starta nojautuši, ka brauciens lemts neveiksmei. Sākumā šoferis pa pusi pilsētas skrējis pakaļ savam aizmirstajam telefonam, tad autobusam pārplīsusi riepa un visbeidzot, – šis incidents.

Brauciena organizatori gan solījuši atmaksāt cietušajiem nodarītos zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm