Pāris reibumā izraisa ugunsgrēku, nometot uz grīdas izsmēķi

Čiekurkalnā kāds pāris katru mēnesi saņem invaliditātes pensiju, kuru kopā ar draugiem iztērē alkoholiskajos dzērienos un cigaretēs. Kādā no regulārajiem uzdzīves vakariem vīrietis un sieviete pirms došanās uz veikalu nometa degošu izsmēķi uz grīdas un izraisīja ugunsgrēku, vēsta “Degpunktā”.

Pamestas ražotnes ēkā Čiekurkalnā jau kādu laiku dzīvo cilvēki – par spīti skarbajiem apstākļiem, proti, apkures, remonta un elektrības trūkumam, mājas īpašnieks atvēlējis otrā stāva dzīvokļus īrniekiem. Cena par mājvietu ir aptuveni simt eiro, taču kāds pāris vairākus mēnešus rēķinus ignorē. Kaimiņi stāsta, ka aptuveni 45 gadus vecie vīrietis un sieviete savu invaliditātes pensiju iztērē alkoholiskajos dzērienos.

“Kad viņi sadzeras, zaudē veselo saprātu un iestājas sekas,” stāsta kaimiņš.

Nedēļas nogalē otrajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Aizdegās kāpņutelpa, liesmu izcelšanās iemesls pagaidām nav noskaidrots. Kāda sieviete atzīst, ka ir ļoti nikna uz neuzmanīgajiem kaimiņiem. Viņa uzskata, ka nelaime cēlusies muļķīgas rīcības un vienaldzības dēļ.

“Viņi dzēra tur alu un nezin ko vēl. Viņi redzēja, ka viņi gāja pēc alus, redzēja, ka deg, nodzēsa ar kāju drusku un aizgāja, kad atgriezās, redzēja, ka viss ir izdedzis,” stāsta kaimiņiene.

Degošā dzīvokļa saimnieki neesot izsaukuši ugunsdzēsējus, bet gan nevilcinoties ieskrējuši piedūmotajās telpās cerībā saglābt personiskās mantas. Sieviete ugunsgrēkā guva ievainojumus.

Šodien mājas īpašnieks izstaigā teritoriju un cenšas aplēst zaudējumus. Vīrietis stāsta, ka jau kādu laiku centies izlikt īrniekus no dzīvokļa, taču tas viņam nav izdevies. Īstermiņa mērķis esot atjaunot komunikācijas mājā, bet ilgtermiņa plāns vēl nav skaidrs.

dzīvokļa īpašnieks

“Saitaisīšu elektrību un tad rakstīšu iesniegumu policijai, lai ierosina krimināllietu par tīšu dedzināšanu, tā sanāk. Sākumā izremontēsim un tad domāsi tālāk, ko iesākt. Ugunsdzēsēji arī ir labi pacentušies.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopš ugunsgrēka dzīvokļa iemītnieki nav manīti, turklāt nav zināms, kur viņi atrodas. Kaimiņiene gan stāsta, ka pāris, visticamāk, paslepus atgriezušies tumsas aizsegā un aizstiepuši savu platekrāna televizoru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm