tv3.lv

Pateicoties drosmīgiem kaimiņiem, Bauskas pusē no ugunsnelaimes paglābts vīrietis

Bauskas pusē vairāki drosmīgi cilvēki steiguši palīgā kaimiņam, kurš nonāca bīstamā nelaimē. Kāds aptuveni 60 gadus vecs vīrietis ugunsgrēkā guva plašus ķermeņa apdegumus, un apkārtējie cilvēki metās dzēst degošo benzīna trauku, kā arī sniedza kungam pirmo palīdzību.

Ņemot vērā, ka vīrieša veselības stāvokli mediķi vērtē kā smagu, par viņa atveseļošanās periodu vēl pāragri spriest.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Georgijs, kurš Mežotnes pagastā dzīvo jau 25 gadus, šonedēļ baudīja atvaļinājumu un nebija mājās, kad viņa mājvietā izcēlās bīstams ugunsgrēks. Trešdien, atgriežoties savā dzīvoklī, viņš no kaimiņiem uzzināja, ka otrā stāva iedzīvotājam bija gadījusies teju traģiska nelaime.

Ugunsgrēks izcēlies, jo vīrietis nometis izsmēķi blakus traukam, kurā atradies benzīns.

Benzīna toveris, kas atradās vannas istabā, bija novietots blakus atkritumu tvertnei un ātri vien sāka svilt. Kaimiņi sajutuši dūmus, steidzās uz notikuma vietu un raiti nodzēsa degošo istabas stūri paši saviem spēkiem. Tiesa, vīrietis jau atradās smagā stāvoklī, un viņam steidzami bija nepieciešama pirmā palīdzība.

Ugunsdzēsēju ziņojumā minēts, – ka daži no kaimiņiem pirms ieradās ātrās palīdzība snieguši vīrietim pirmo palīdzību, ietinot viņu folijas segā un dzesējot apdegumus ar ūdeni. Pēc brīža notikuma vietā ieradās arī reanimācijas brigāde, kas cietušo vīrieti nogādāja slimnīcā. Tagad par viņa veselību cīnās mediķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm