tv3.lv

Pazemes auto stāvvietā jaunajā projektā Purvciemā aizdegas auto

Pateicoties iedzīvotājiem, kas agri sāk darba gaitas, kādas mājas pazemes autostāvvietā operatīvi tika pamanīts ugunsgrēks un glābēji paspēja novērst liesmu izplatīšanos, vēsta “”Degpunktā”.

2021. gada 3. februārī 23:20

Purvciemā vairāki Pūces ielas iedzīvotāji šorīt steigā paķēra svarīgākās mantas un izskrēja pagalmā. Ugunsdzēsēji ziņoja, ka nepieciešams evakuēties, jo pagrabstāvā kaut kas deg un izplata indīgus dūmus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viss pirmais stāvs bija piedūmots. Pilns ar dūmiem. Smaka joprojām palikusi, tie, kas te dzīvo, to izjūt ļoti stipri,” stāsta mājas iedzīvotājs Sergejs.

“Agri no rīta redzēju te dūmus, sastājās kā migla, es uz desmit minūtēm aizbraucu, bet atgriežoties ugunsdzēsēju automašīnas jau stāvēja. Tad dūmu bija daudz vairāk,” norāda cits kaimiņš Aleksandrs.

Pazemes automašīnu stāvvietā bija aizdedzies “Volkswagen”. Operatīvie dienesti ziņo, ka cietušo ugunsgrēkā, par laimi, nav.

Kā izrādās, bija aizdegusies vieglās mašīnas motortelpa un liesmas izplatījās līdz dzinējam. Tika uzsākti dzēšanas darbi pagrabā, kā arī kāpņu telpas pārbaude. Kopumā no kāpņu telpas tika evakuēti seši cilvēki.

Degusī automašīna nepiederot nevienam no mājas iemītniekiem. Daži vietējie ir pat sašutuši, ka bez atļaujas izmantota privātā stāvvieta. Izrādās, tā bijusi sētnieka automašīna, kurš, iedzīvotāju ieskatā, privātā stāvvietā parkojies patvaļīgi, jo auto tik pat labi varot atstāt ielas malā. Automašīna, kā norāda iedzīvotājs, bija nevis noparkota kā nākas, bet novieta blakus lifta izejai, zem vadiem. Paveicies, ka resnajos strāvas vados neradās īssavienojums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mājas iedzīvotājs Sergejs ir pateicīgs iedzīvotājiem, kas ceļas agri no rīta, jo trauksmes signāls ēkā nebija dzirdams. “Ugunsgrēka signalizācija nenostrādāja. Nav skaidrs, kāpēc. Labi, ka tas bija agrs rīts un cilvēki jau gāja lejā. Ja tā būtu bijusi nakts, tad sekas būtu daudz smagākas.” saka Sergejs.

Ugunsdzēsēji aicina cilvēkus regulāri pārbaudīt, vai viņu mājā ugunsdrošības sistēma strādā pienācīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm