tv3.lv

Pētersalā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, traucēta tramvaju kustība

Ceturtdienas, 14. janvāra, rītā Rīgā, Pētersalas ielā, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un dzēšanas darbu dēļ ir ierobežota satiksme, tostarp traucēta tramvaju kustība, liecina atbildīgo dienestu sniegtā informācija.

2021. gada 14. janvārī 7:49

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Agrita Vītola, šorīt plkst. 4.25 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Ziemeļu rajonu Rīgā, kur dega trīsstāvu ēka. Ugunsgrēkam tika noteikta paaugstināta bīstamība. Liesmas draudēja izplatīties uz blakus esošo māju, tāpēc no tās tika evakuēti 14 cilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsgrēku izdevies lokalizēt plkst. 7.57. Izdegusi 430 kvadrātmetru liela platība, taču dzēšanas darbi aizvien turpinās.

Nelaimē gāja bojā viens cilvēks, bet divi cieta un tika nodoti mediķiem. Nelaimē gāja bojā viens cilvēks, bet divi cieta un tika nodoti mediķiem. Turklāt dzēšanas darbu laikā cieta arī viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē.

Notikuma vietā strādā 40 ugunsdzēsēju glābēju, izmantojot astoņas autocisternas, ir iesaistītas arī autokāpnes un autopacēlājs. Griestu un jumta konstrukciju brukšanas dēļ ir problēmas ar dzēšanu no telpas iekšpuses. Degšanas platība vēl tiek skaidrota.

Dzēšanas darbu dēļ notikuma vietas apkārtnē ir ierobežota satiksme. Kā aģentūra LETA uzzināja pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme”, ugunsgrēka dēļ patlaban nekursē 9. maršruta tramvaji, 5. maršruta tramvaji brauc no Iļģuciema līdz Ausekļa ielai, bet no Mīlgrāvja līdz Sarkandaugavai ir norīkots autobuss 5.T.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm