tv3.lv

Plašs ugunsgrēks Krimuldā iznīcina vēsturisku ēku

Ap plkst. 23.00 vakarā Krimuldas muižas apkārtnē atskanēja sprādzienu trokšņi. Vietējie sākotnēji domāja, ka jaunieši organizē salūtu, lai kaut ko nosvinētu. Taču svētku nebija. Arī netālu dzīvojošā Žanna sadzirdēja biedējošās skaņas un devās noskaidrot cēloni. Ierodoties notikuma vietā, bija redzams, ka izcēlies nopietns ugunsgrēks.

Ugunsdzēsēji ieradās plkst. 23.00 vakarā un sāka dzēšanu. Kaimiņi zina stāstīt, ka process bijis ilgs un grūts.

Darbā iesaistījās arī Inčukalna un Krimuldas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības, taču vēsturiskais komplekss paspēja sadegt tūkstoš piecsimt kvadrātmetru platībā. Vietējais iedzīvotājs Farids stāsta, ka izdega arī bijusī kūts, kur viņš bērnībā palīdzēja vecmammai pieskatīt govis.

Vietējie atklāj, ka pirms aptuveni nedēļas, vienos no vecajiem kūts bēniņiem esot bijis vēl viens ugunsgrēks, bet ar daudz mazāku platību. Apkaimes iedzīvotāji neizslēdz iespēju, ka liesmas varēja būt izraisītas ļaunprātīgi, gan pagājušajā nedēļā, gan trešdien.

Degušā īpašuma apsaimniekotāji, taujāti par notikušo, no komentāra atteicās. Šorīt vairākas stundas notikuma vietā strādāja policijas izmeklētāji, lai noskaidrotu ēkas aizdegšanās iemeslu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm