tv3.lv

Pļavniekos uguns izposta divas automašīnas

Mīklainos apstākļos 10. jūnija rītā Rīgā, Pļavniekos, netālu no autostāvvietas, aizdegās apvidus auto “Mitsubishi”. Mašīna liesmojusi no iekšpuses, un uguns pārmetusies uz blakus stāvošu braucamrīku. Lai arī ugunsdzēsēji reaģējuši ātri, automašīna “Mitsubushi” izpostīta pilnībā, stāsta TV3 raidījums ” Degpunktā”.

Agrā rīta stundā Rembates ielā 8, par izbrīnu vietējiem iedzīvotājiem, sabrauca kupls skaits ugunsdzēsēju un policistu, jo netālu no stāvlaukuma ar atklātu liesmu dega “Mitsubushi” apvidus auto.

Salons un tā apdare ir no labi degoša materiāla, kas ātri uzliesmo, atstājot maz cerību glābt kaut daļu spēkrata. Un, spriežot pēc aculiecinieku nofilmētajiem kadriem, ugunsgrēka perēklis bija tieši tur, kur ir vieta pasažieriem. Nepalaimējās arī blakus stāvošajai “Mercedes” automašīnai. Protams, tā bojājumi nav salīdzināmi ar “Mitsubishi” spēkratu, taču vieglās automašīnas saimnieku pilnīgi noteikti sagaida servisa apmeklējums.

Glābēji ar liesmām tika galā ātri. Vai notikušais ir īssavienojuma sekas, vai arī Rembates ielā ir pastrādāts noziegums un auto nosvilināts tīšuprāt, atbildes meklē likumsargi un norāda, ka skaidrība būs tikai pēc ekspertu atzinuma saņemšanas.

“Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz minēto adresi, kur dega divas automašīnas – 2002. gada izlaiduma “Mercedes” markas automašīna un 2009. gada “Mitsubishi” markas automašīna. Abu automašīnu degšanas iemesli tiek skaidroti. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess,” skaidro Valsts policijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm