tv3.lv

Policija sākusi kriminālprocesu par traģisko ugunsgrēku hostelī

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par traģisko ugunsgrēku Rīgā, Merķeļa ielā 8 izvietotajā hostelī, kur gājuši bojā astoņi cilvēki.

2021. gada 28. aprīlī 8:10

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūrai LETA norādīja, ka kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA apliecināja, ka pēc izsaukuma saņemšanas dienests uz notikuma vietu nosūtīja četras mediķu brigādes. Slimnīcā vidēji smagā stāvoklī nogādāti seši cietušie. Daļai cietušajiem konstatēti apdegumi, citiem – saindēšanās ar degšanas produktiem.

Vēl divas personas mediķi apskatījuši nelaimes vietā, taču viņiem hospitalizācija nebija nepieciešama.

Jau ziņots, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu uz ugunsgrēku saņēma neilgi pirms plkst.5.

Hostelī patlaban deg aptuveni 140 kvadrātmetru platībā un ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās. Patlaban ugunsgrēks vēl nav ierobežots, tāpēc degšanas platība vēl var mainīties.

Ēkā deg sestā jeb pēdējā stāva gaitenis un tam blakus esošās dzīvojamās telpas. Tāpat liesmas pārņēmušas jumta konstrukcijas un siltināšanas materiālus.

No degošās ēkas glābēji paspēja evakuēt 24 cilvēkus, taču liesmu skartajās telpās glābēji atrada astoņus bojāgājušus cilvēkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) sociālajos tīklos vēsta, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas ugunsgrēkā vairums iesaistīto ir ārzemnieki.

Traģēdija notikusi ēkā Merķeļa ielā 8. Pēc publiski pieejamās informācijas, tajā atrodas hostelis “Japanese Style Centrum”. Kopumā namā atrodas virknes dažādu uzņēmumu telpas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm