tv3.lv

Postošs ugunsgrēks Ventspilī laupa divu vīriešu un mājdzīvnieku dzīvības

Trešdien, 20. janvārī, ugunsgrēks Ventspilī laupījis divu vīriešu un mājdzīvnieku dzīvības.

2021. gada 21. janvārī 21:27

Aldis un Fredis – divi vīri vecumā ap 50 gadiem – jau ilgāku laiku dzīvoja Ventspilī, Rotas iela 4. nama otrajā stāva. Apstākļi bija pieticīgi, jo regulāri lietots alkohols. Pirmajā stāvā kā pretstats abiem dīkdieņiem mitinājās kārtību mīlošā Brigitas kundze. Trešdien ēkā izcēlās postošs ugunsgrēks, un tas sākās tieši virs Brigitas mitekļa. Ziņas par notikušo ātri aplidoja pa visu tuvāko apkārtni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man dēls tepat blakus dzīvo. Es vakar biju līdz nāvei nobijusies,” saka Brigita.

Benitas dēls palika neskarts, bet bojā gāja divi viņas paziņas, jau pieminētie Aldis un Fredis. Pirmā stāva iemītniecei Brigitai izdevās paglābties no liesmām.

Brigitas kundzei ugunsgrēkā gāja bojā viņas mājdzīvnieki – kaķis un suns.  Brigita saka, viņasprāt, ugunsdzēsēji braukuši par lēnu. 15 minūtes Ventspils pilsētai ir netipiski ilgs laiks.

Glābēji pārmetumus noliedz, sakot, ka glābjot īpašumu, jādomā arī par draudiem pašiem ugunsdzēsējiem. Ēka draudēja iebrukt, bet, kas attiecas un telpās palikušajiem cilvēkiem, temperatūra jau bija tik augsta, ka izdzīvojušos atrast nebija cerību.

Brigitas kundze tagad nakšņo pie bijušā vīra, bet apstākļi neesot īpaši labi. Abiem jāsaspiežas vienā knapi apkurinātā telpā. Ventspils sociālais dienests sola šo problēmu risināt.

PI ”Ventspils pilsētas Sociālais dienests” vadītāja Una Lapskalna informē: “Šodien viņai tika piegādāts apģērbs, kas viņai nepieciešams, arī piešķirts krīzes situācijas pabalsts, lai viņa var nopirkt sev kaut kādas nepieciešamās lietas, kas ir vajadzīgas. Un nākamajā nedēļā mums ir vienošanās, ka pirmdien mēs tiekamies un pa brīvdienām viņa izdomās, kāda tipa mājvieta viņai ir nepieciešama, lai mēs viņai varam nodrošināt dzīvesvietu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl viena laba ziņa šajā stāstā – Brigitas kundze bija padomājusi par savu mantu apdrošināšanu un ik gadu pirkusi polisi. Viņas īpašums bija novērtēts par 10 000 eiro. Raidījums “Degpunktā” sekos līdzi, vai sociālais dienests tur savus solījumus un vai apdrošinātāji pilda savas saistības.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm