tv3.lv

Pretojas policijai un aizdedzina dzīvokli: Aknīstē kāds nepakļāvīgs recidīvists sarīko bīstamu “šovu”

Kāds 62 gadus vecs recidīvists bijis gatavs riskēt ar veselību vai pat dzīvību, lai tikai nebūtu jāatgriežas aiz restēm. Kad vīrietim pakaļ ieradās policija, viņš likumsargiem pretī lika sērkociņus un benzīnu.

2021. gada 19. februārī 21:15

Aknīstē Augšzemes ielas 7. namu ceturtdien ielenca policija, kas bija ieradusies pakaļ agrāk sodītam vīrietim. 2. dzīvokļa saimnieks gan tā uzreiz durvis atvērt negrasījās, sakot, ka bez cīņas nepadosies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ārā Janīnai un pārējiem iedzīvotājiem bija jāiet drošības apsvērumu dēļ. Kaimiņš bija iebarikādējies un, mēģinot apturēt likumsargus, no iekšpuses aizdedzinājis durvis un grīdu. No ugunsdzēsēju skatpunkta, ugunsgrēks nebija no tiem sarežģītākajiem. Tomēr laušanas darbi prasīja laiku.

“Dzīvoklī dega grīda un durvis trīs kvadrātmetru platībā. Negadījumā arī cieta viens cilvēks, kuru ugunsdzēsēji glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Lai nodzēstu ugunsgrēku, ugunsdzēsējiem glābējiem bija jāuzlauž grīda, jo bija jāpārliecinās, ka kāda dzirkstele nav iekļuvusi starp grīdas segumu un turpinājusi gruzdēt,” norāda VUGD Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Viktorija Gribuste.

Ne visi mājas iedzīvotāji notikušo uztver ar piesardzību, sakot, ka benzīna izliešana un aizdedzināšana vairāk bijis kā “šovs”. Trakulīgais kaimiņš noteikti neesot bijis gatavs iet bojā.

Jau esošajām aizturētā vīrieša lietām, tagad pievienosies vēl viena par īpašuma bojāšanu vispārbīstamā veidā, jo dzīvoklis pieder pašvaldībai, un tieši domei šajā reizē būs cietušā statuss.

“Jēkabpils iecirkņa amatpersonas saistībā ar iepriekš uzsāktiem kriminālprocesiem veica procesa virzītāja lēmuma izpildi, taču 1959. gadā dzimis vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām un aizdedzināja istabu dzīvoklī. Uz notikumu vietu nekavējoties tika izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un vīrietis tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana,” komentāru par notikušo sniedz Zemgales reģiona policijas pārvalde.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mājinieki cer, ka pēc apdegumu un garīgās veselības apārstēšanas kaimiņam tiesa piemēros apcietinājumu, citādi kas zina, kādu plānu vīrietis varētu īstenot nākamreiz, nonākot līdzīgā situācijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm