Reibumā sāka cept kartupeļus un aizmiga; iereibušu invalīdu Ķengaragā teju nenogalina piedegušas vakariņas

Kāds vīrietis ar kustību traucējumiem Ķengaragā ceturtdienas vakarā savā virtuvē izraisīja nelielu ugunsgrēku. Ēkas iedzīvotāji laikus paspēja izsaukt glābējus, jo dzīvokļa saimnieks nemaz nemanīja, ka viņa dzīvībai draud briesmas. Ugunsdzēsēji nodeva izglābto invalīdu mediķiem, taču viņš bija stiprā alkohola reibumā.

2019. gada 1. novembrī 21:30

Deniss jau vairākus gadus dzīvo vienatnē Rīgā, Maskavas ielā. Viņa sieva šobrīd izcieš sodu cietumā par noziedzīgiem nodarījumiem. Vīrietis slimības dēļ zaudēja kāju un stāsta, ka tikt galā ar ikdienas darbiem ir grūti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdien nepilnus 40 gadus vecais invalīds bija uzlicis uz pannas sildīties ēdienu, taču aizmirsa laikus izslēgt plīti. Kaimiņi ap plkst. 17.00 sajuta deguma smaku un steigšus sauca ugunsdzēsējus.

“Uz pannas cepās kartupeļi, un vienkārši sāka nākt dūmi tāpēc, ka kartupeļi piedega. Es arī biju nedaudz iedzēris un iesnaudies, kartupeļi vienkārši piedega, un sāka nākt dūmi. Logi bija aizvērti, un laikam tāpēc citiem šķita, ka es te degu un ka izcēlies ugunsgrēks vai kas tamlīdzīgs. No manas puses, es biju blakus istabā un pat deguma smaku nejutu,” stāsta ugunsgrēku sarīkojušais Deniss.

Vīrietis apgalvo, ka kopā ar augšējā stāva kaimiņieni dienas vidū dzēra alu un citus stipros dzērienus. Deniss atzīst, ka pārmērīgi lietoja alkoholu, un tāpēc zaudēja kontroli pār savām darbībām virtuvē. Spēcīgais piedūmojums no sakusušās pannas izplatījās pa visu dzīvokli un iekļuva arī mitekļa saimnieka guļamistabā. Vīrietis saelpojās dūmus, un ugunsdzēsēji viņu nogādāja mediķu aprūpē.

Deniss gan glābējiem iebildis – viņam nešķita, ka nepieciešams doties uz slimnīcu.

Daži ēkas iedzīvotāji notikuma brīdī izlēma evakuēties. Viņi vēl nezināja, cik plašs ir ugunsgrēks trešajā stāvā. Kaimiņi saka, ka ar Denisu sadzīvo ne visai labi. Vīrietim esot nelāgi ieradumi un pie viņa bieži notiekot skaļas ballītes.

“Daudz problēmu. Es nesaku, ka viņš ir nemierīgs, ar mums viņš nekontaktējas, bet viņam tur vienmēr nāk bariņš alkoholiķu un narkomānu. Viņš pats, man šķiet, arī tāds pats,” atklāj kaimiņiene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Deniss neuzskata, ka būtu iztraucējis apkārtējo iedzīvotāju mieru, jo liesmas virtuvē neesot bijušas. Kaimiņi raizējas, ka nākotnē kāda nelaime trešā stāva dzīvoklī var izcelties nakts laikā un cilvēki var nepaspēt uz to laikus reaģēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm