tv3.lv

Rēzeknē pilnā platība deg veikala “Depo” ēka

Rēzeknē pilnā platībā deg būvniecības preču veikala “Depo” ēka, cietušo ugunsnelaimē nav, aģentūru LETA informēja veikalu “Depo” īpašnieka SIA “Depo DIY” pārstāvji.

2020. gada 12. decembrī 8:24

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informēja, ka plkst.2.43 tas saņēma izsaukumu uz Stacijas ielu, kur deg sabiedriska ēka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēka deg pilnā 13 500 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka ierobežošanas darbi turpinās, notikuma vietā strādā vairāki desmiti ugunsdzēsēju, dzēšanai izmantojot arī autocisternas un autokāpnes. Dienesta publicētajos fotoattēlos redzams, ka ēka deg ar atklātu liesmu.

Ēkai vairākās vietās sabrukušas sienas, norādīja glābēji.

No blakus esošās daudzdzīvokļu ēkas evakuēti iedzīvotāji. Satiksme notikuma vietā slēgta, informēja VUGD.

Depo DIY” pārstāvji aģentūrai LETA pavēstīja, ka ugunsnelaimē veikalā, kas atrodas Stacijas ielā 31, cilvēki nav cietuši.

Notikuma vietā strādā vairākas ugunsdzēsēju vienības, klātesot arī “Depo DIY” pārstāvjiem.

Lasi vēl – Policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar ugunsgrēku veikalā ”Depo” Rēzeknē

Uzņēmumā norāda, ka tajā ir izveidota iekšējā darba grupa, kas piedalās ugunsgrēka radīto seku novēršanas darbos. Uzņēmums sadarbojas ar atbildīgajām valsts institūcijām, lai noskaidrotu ugunsgrēka izcelšanās iemeslu.

Kompānija “Depo DIY” reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7 501 006 eiro. 2019.gadā “Depo DIY” koncerna apgrozījums bija 321,149 miljoni eiro, bet peļņa – 11,298 miljoni eiro.

“Depo DIY” vienīgā īpašniece ir SIA “DMT Pluss”. Pēc “Firmas.lv” informācijas, “DMT Pluss” lielākais īpašnieks ir Andris Kozlovskis (25,19%), vienlaikus pa 19,94% kapitāldaļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, savukārt 15% pieder SIA “Ausekļa ielas nams”, kas pieder Mārai Lielcepurei-Gaveikai (48,34%), SIA “Paradox Holdings” (48,34%) un SIA “EQT Baltic” (3,32%). “Paradox Holdings” pieder Ģirtam Rungainim (66,67%) un Ingai Rungainei (33,33%), bet “EQT Baltic” vienīgais īpašnieks ir Kristaps Bērziņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm