Rēzeknes pusē uguns līdz pamatiem noposta daudzbērnu ģimenes māju. Viņi lūdz palīdzību!

Šobrīd Filatovu ģimene atrodas neapskaužamā stāvoklī. Pagājušajā nedēļā viņu divstāvu ēku iznīcināja uguns, kopā ar visu gadiem ilgi uzkrāto iedzīvi. Vecāki tagad cenšas uzturēt savus piecus bērnus un nodrošināt viņiem normālus dzīves apstākļus. Ģimene lūdz apkārtējo palīdzību uzsākt sadegušā mitekļa atjaunošanu.

2019. gada 30. augustā 20:44

Smagu zaudējumu pārcietusi Filatovu ģimene, kas visu mūžu dzīvoja lauku mājā Rēzeknes pusē. Nelaime piezagās kādas darba dienas vakarā. Ciemos bija atbraukusi vecmamma, lai palīdzētu pieskatīt nama saimnieku piecus bērnus. Kristīne stāsta, ka potenciālā ugunsgrēka pazīmes varēja manīt jau iepriekš, taču ne viens no ģimenes locekļiem tomēr laikus nenoreaģēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izrauti no miega, mājinieki krita panikā. Pieaugušie cilvēki cauri dūmiem skrēja uz bērnu istabām, lai atrastu un izglābtu savas atvases. Vecmamma, kurai ir 77 gadi, pakrita pa ceļam uz izeju un guva traumu, savukārt bērni bailēs nespēja ne paskriet, ne parunāt.

Par laimi, visa saime paspēja izbēgt no briesmām un sapulcējās dārzā. Kristīne jau bija paspējusi izsaukt operatīvos dienestus, taču, brigādes nācās gaidīt ilgi.

Kad pirmā ugunsdzēsēju brigāde beidzot atrada ceļu līdz degošajam namam, no tā vairs nekas daudz pāri palicis nebija. Ēka nodega līdz pamatiem, kopā ar visām sadzīves mantām un tehniku. Pašvaldība, ņemot vērā daudzbērnu ģimenes statusu, piedāvāja pagaidu dzīvokli tuvējā ciemā, taču, Kristīne stāsta, ka nams kaut kā būs jāatjauno.

Pagaidām aizdegšanās iemesls nav precīzi noskaidrots, taču ģimene pieļauj tikai vienu versiju, proti, noticis elektrības īssavienojums. Ikviens, kurš spēj palīdzēt cietušajiem atjaunot nopostīto māju, ir aicināts zvanīt uz ziedojumu tālruņiem -zvanot uz 90067088 var ziedot 1,42 eiro, bet uzgriežot tālruņa numuru 90006860 tiks dāvināti 4,27 eiro.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm