tv3.lv

Rīgā aizdedzies autoserviss; izmeklē tīšu dedzināšanu

Otrdien, 16. februārī, Rīgā, Krustpils ielā, aktīvi rosījās policijas izmeklētāji, jo pēc pirmdienas vakarā notikušā ugunsgrēka kādā autoservisā, iespējams, tagad jāmeklē ļaunprātīgs dedzinātājs.

Krustpils ielā esošais uzņēmums “Hidrotehnika”, kas 87a namā mājo jau kopš 2006. gada, savu darbību spiests pārtraukt, jo plašs ugunsgrēks pirmdienas vakarā iemetās birojā un remonta boksos. Ugunsdzēsēji palīgā saucienu saņēma pulksten astoņos un pēc pāris minūtēm jau bija adresē.

Ugunsdzēsēji saka, – dzēšana objektā bija ar paaugstinātu bīstamību pašiem glābējiem. Toties hidranti nebija aizsaluši, kā tas šoziem mēdz gadīties, nebija spēcīgu vēju, un piebraukšana bija pietiekami ērta lielam tehnikas skaitam.

Ugunsgrēks apdzēsts četru stundu laikā, un darbu telpās turpināja policisti. Arī otrdien notikuma vietā aktīvi darbojās eksperti, meklējot ļaunprātīgas dedzināšanas pēdas.

Neoficiāla informācija liecina, ka uzņēmumā teju vienlaikus uzliesmojums sācies divās vietās – augšā birojā un lejā servisā pie kravas automašīnām. Adresē sastaptais uzņēmuma pārstāvis gan atturējās no jebkādiem komentāriem par ugunsgrēka cēloņiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm