tv3.lv

Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Šorīt Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

2021. gada 29. aprīlī 9:46

Šorīt plkst. 05.01 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur kādas piecstāvu dzīvojamās ceturtā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā. No ēkas tika evakuēti pieci cilvēki. Plkst. 06.31 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti arī 13 kūlas ugunsgrēki, no kuriem platības ziņā lielākie ugunsgrēki reģistrēti Tukuma novadā, kur kūla un niedres dega piecu hektāru platībā, Līgatnes novadā, kur sausā zāle dega 1,2 hektāru platībā, un Daugavpils novadā, kur kūla dega viena hektāra platībā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un to nav iespējams kontrolēt. Pērnās zāles dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu un nodara būtisku kaitējumu videi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma kopumā 58 izsaukumus, tostarp 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 20 izsaukumi bija maldinājumi. Pagājušajā diennaktī bez iepriekš minētajiem izsaukumiem glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega starpsiena bēniņos, atkritumi, šķūņi un žogs, dūmvada izolācija, sodrēji mājas dūmvadā, savukārt divos gadījumos dega vienstāva dzīvojamā māja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm