tv3.lv

Kādā blīvi apdzīvotā rajonā Rīgā aizdegas dzīvojamā māja

Uz ceļa rosījās kupls skaits ugunsdzēsēju, meklējot hidrantus ūdens ņemšanai. Ar ūdens sagādi sarežģījumi neradās, taču liesmu izplatību kādā privātmājā veicināja brāzmainais vējš.

Rīgā, Kantora ielas sākumā, 5. jūnija pēcpusdienā ap plkst. 14.00 bija manāma liela ļaužu rosība, jo pie vienas no privātmājām bija izcēlies ugunsgrēks. Kamēr pieaugušie darīja, ko varēja, lai glābtu kaimiņu īpašumu, bērniem atlika tikai noskatīties un iegaumēt, kāda būtu vispareizākā rīcība.

Divi cilvēki izsauca ugunsdzēsējus, un tad viņi 10 minūšu laikā atbrauca. Kamēr viņi brauca, mūsu vecāki gāja meklēt, vai ir kāda dzīvība mājā. Sāka degt viss no terases, un tad mēs pamanījām, ka uguns sāka iet tālāk uz māju,” stāsta aculiecinieks Ernests.

“Bet tur pie beigām kaut kas, šķiet, uzsprāga, un mums liekas, ka tas bija gāzes balons,” stāsta aculieciniece Keita Beatrise.

Ugunsdzēsēji apstiprina, ka ugunsgrēks bija ar paaugstinātu bīstamību, jo liesmas plosījās rajonā ar blīvu apbūvi. Turklāt degšanas platība bija iespaidīga un pastāvēja risks, ka uguns var pārmesties uz citiem īpašumiem.

“Dega divstāvu dzīvojamā māja kopumā 310 kvadrātmetru platībā. Informācijas par cietušiem cilvēkiem nav, bet notikuma vietā tika izglābts suns, un plkst. 16.53 ugunsgrēks tika likvidēts,” stāsta VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsgrēka iemeslu noskaidrošana tagad ir policistu ziņā, bet, visticamāk, notikušais nav saistāms ar ļaunprātību. Un šādās reizēs vienīgais, kas var glābt no milzu zaudējumiem, ir laikus veikta īpašuma apdrošināšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm