tv3.lv

Rīgā pēkšņi uzliesmojis auto

Glābēji steigā ritina ārā šļūtenes, bet apkārtējie ar aizrautu elpu gaida un vēro, kā uguns strauji aprij vieglo automašīnu “Seat”. Paiet vien dažas sekundes, un no autocisternas padotais spiediens no šļūtenes stobra dzen ārā ūdens strūklu, kas vērsta pret liesmu mēlēm.

“Viņi atbrauca jau ātri, bet nu tas bija tā neomulīgi, kad tev logu priekšā nodeg mašīna. Droši vien pati no sevis bija aizdegusies. Izskatījās šausmīgi. Vistrakākais bija, ka tie paneļi kusa un krita zemē tās plastmasas,” saka aculieciniece Dace.

Par uzliesmojumu Ūnijas ielā ugunsdzēsējiem ziņoja gan Dace, gan vairāki tuvumā dzīvojošie un visiem operatīvās vadības dispečeri sniedza atbildes, ka glābēji jau ir ceļā. Iespējams, dienestus bija izsaucis kāds garām braucošs aculiecinieks, kurš vēl pirms uzliesmojuma pamanīja dūmus, kas parādījās no ”Seat” motora nodarījuma. Iespējams, tieši pateicoties laikus veiktam zvanam, vismaz automašīnas salons un aizmugurējā virsbūves daļa palika neskarta.

“Plkst. 14.27 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Ūnijas ielu Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega vieglās automašīnas motora nodalījums divu kvadrātmetru platībā. Plkst. 15.09 ugunsgrēks likvidēts,” informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.

Diemžēl sarunā ar automašīnas saimnieku kļuva zināms, ka spēkratam nebija KASKO apdrošināšanas polises.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm