tv3.lv

Satraukums Jaunjelgavā: naktī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kuru izdevies likvidēt tikai nākamajā dienā

Naktī uz pirmdienu Jaunjelgavas centrā, Rātūžu ielā, aizdegušās divas līdzās uzbūvētas ēkas. Liesmas izplatījušās strauji, un vietējie atceras, ka viņu naktsmieru iztraucējuši aizdomīgi trokšņi.

Pirmie uz notikuma vietu devušies vietējie ugunsdzēsēji, bet drīz vien izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, un talkā aicināti arī papildspēki no tuvējiem posteņiem.

Kā atklāj VUGD Aizkraukles daļas Jaunjelgavas posteņa komandieris Arturs Gripkedis, bīstamību radījis tas, ka 20 metru attālumā no ugunsgrēka bija citas ēkas un vēja dēļ dzirksteles draudēja pārlēkt uz blakus māju jumtiem. Ugunsdzēsēji gan laikus atdzesēja ēku jumtus, tādējādi tās tika pasargātas. Ugunsgrēkā, par laimi, neviens necieta.

Kā izrādās, vienīgais mājas iedzīvotājs, kāds vīrs, kuru vietējie dēvē par Vilāru, paspējis pamest ēku saviem spēkiem. Kad notikuma vietā ieradušies ugunsdzēsēji, viņš patvērumu sameklējis pie savas mātes, kura mitinās turpat netālu.

Kamēr Valsts policijas darbinieki un viņu pieaicināti eksperti noskaidro, kas tad izraisījis šo postošo ugunsnelaimi, vietējie no pagājušās nakts guvuši mācību. Nu arī vairākās tuvējās ēkās parādīsies jauni dūmu detektori.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm