tv3.lv

Saulkrastos nenoskaidrotos apstāļos aizdegas māja un pirts

Igors un viņa suns Šerloks 25. maijā īsi pēc plkst. 8.00 devās izmest apli pa dārzkopības kooperatīva “Gaisma” mazajām ieliņām. Jo tālāk staigātāji virzījās, jo skaļākas kļuva operatīvo dienestu sirēnas. Takas galā kādu māju bija pārņēmis ugunsgrēks, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Kaut kas bija aizdedzies, nevarēja saprast – māja vai pirts. Ātri piebrauca ugunsdzēsēji, ieradās ātrā palīdzība,” skaidro dārznieku kooperatīva iedzīvotājs Igors.

Viena stāva ēka, piebūve un pirts dega 250 kvadrātmetru platībā. Liesmas izplatījās strauji.

“Bija izplatīšanās draudi divos virzienos uz blakus esošajām mājām. Turklāt trūka ūdens – kooperatīva tuvumā hidrantu nebija. Kilometru tālāk gan izdevās atrast dabīgu ūdenstilpi,” notikušā apstākļus skaidro Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta Saulkrastu daļas vada komandieris Ivo Grauss.

Ēkas iemītnieki jau bija paspējuši evakuēties, un mediķu palīdzība viņiem nebija nepieciešama. Igors redzēja, ka ar kaimiņiem viss ir kārtībā.

Ne kaimiņi, ne ugunsdzēsēji par nelaimes cēloņiem izvairās spriest. Viņi uzticas policijas uzsāktajai izmeklēšanai. Iespējams, notika elektrības īssavienojums, bet to noteiks ekspertīzes. Ap plkst. 2.00 naktī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika savaldīts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm