Sieviete Ķengaragā, konfliktējot ar radiniekiem, aizdedzina dzīvokli

2022. gada 29. novembrī 21:30

Labāk aizdedzināt dzīvokli nekā ielaist iekšā radiniekus. Šāda doma brīvdienās ienāca prātā kādai Ķengaraga daudzdzīvokļu mājas iemītniecei, kura, pēc kaimiņu teiktā, labprātīgi pielaida uguni savam dzīvoklim un uz balkona gaidīja ugunsdzēsēju ierašanos. Diemžēl viņa nepadomāja par savu mājdzīvnieku, kurš šādas rīcības dēļ zaudēja dzīvību.

Maskavas ielas 268. nama 7. korpusa piektajā stāvā ir kāds dzīvoklis, kura iemītnieki kaimiņiem par savu eksistenci ir likuši manīt ne vienu vien reizi. Adrese ir labi zināma Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem un pēc svētdienas notikumiem arī ugunsdzēsējiem. Dzīvoklī ar atklātu liesmu plosījās ugunsgrēks 20 kvadrātmetru platībā, spiežot evakuēties 24 mājas iedzīvotājiem. Kaimiņu iespaidi pēc notikušā ir dažādi, bet visi kā viens atzīst, – no trokšņa radītājiem daudz kas bija sagaidāms.

“Šausmīgi viss bija. Ļoti stipri dega. Sieviete cieta, viņu aizveda. It kā izglāba. Vairs it kā neko tādu nezinu. Bet, protams, bija šausmīgi. Evakuēja. Viss izdega. Nav zināms, kas tālāk. Es ceru, ka viss būs kārtībā,” saka Maskavas ielas 268. nama 7. korpusa iedzīvotājs Pjotors.

Apakšējo stāvu dzīvokļi ir nolieti tik stipri, ka, pēc iedzīvotāju teiktā, pa rozetēm ir tecējis ūdens kā pa krānu. Savukārt dzīvokļa iemītniece nav vienīgā, kura uzvedas neadekvāti, arī viņas dēlam ir šāda tendence.

Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā strādāja vairākas stundas. No degošā dzīvokļa tika izglābts arī suns, kurš diemžēl, pēc kaimiņu teiktā, ugunsnelaimē zaudēja dzīvību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm