Studentu mītnē pie Kaņepes kultūras centra izceļas ugunsgrēks

Ceturtdien ap plkst. 18.00 policija bloķēja satiksmi Lāčplēša ielā, posmā ap ēku, kuras otrajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Tajā savu mītni bija ierīkojusi studentu korporācija, no kuras pieci biedri vēl atradās mājā, kad to piepildīja dūmi. Par laimi, neviens no jauniešiem necieta, taču sadegusī istaba vairs nav lietojama.

2019. gada 29. novembrī 20:53

Jauniešu organizācija, kas bāzējas Lāčplēša ielas piektajā namā, ceturtdienas vakarā bija sapulcējusies uz kārtējo sapulci. Viens no pieciem biedriem, kas atradās ēkas pirmajā stāvā, stāsta, ka ātri vien mierīgais pasākums izvērtās par biedējošu murgu – no mājas otrā stāva loga sāka plūst melni dūmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Blakus māju nomā Kaņepes kultūras centrs, kurā tobrīd atradās klienti. Arī viņi bija izgājuši pagalmā izsmēķēt pa cigaretei, līdz ieraudzīja biedējošo skatu. Iestādes vadītājs un daži no darbiniekiem steigā sameklēja ugunsdzēšamos aparātus un skrēja palīdzēt.

Ieradās vairākas ugunsdzēsēju un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes, kā arī policijas ekipāžas. Likumsargi uzreiz bloķēja ielu posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skolas ielai. Ugunsdzēsēji uzsāka darbu, dzēšot liesmas gan no ēkas ārpuses, gan iekšpuses.

Telpa, kas dega, bija pilna ar elektroniskajām ierīcēm. Tajā atradās vairāki portatīvie datori, mūzikas sistēma un citas lietas, kuru vados varēja rasties elektrības īssavienojums. Tieši tas arī, pēc apkārtējo domām, ir nelaimes cēlonis.

Kaņepes kultūras centra telpas pēc notikušā pāris stundas palika bez elektrības, taču ātri vien gaismu izdevās atgūt. Apkārtējie pateicas operatīvajiem dienestiem par efektīvo darbu.

Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 19.00, un drīz pēc tam satiksme Lāčplēša ielā tika atjaunota.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm