Teikā izcēlies bīstams ugunsgrēks izposta biroju ēku

Pirmdien, 9.novembrī, pēc pusnakts Teikā, Rīgā izcēlies bīstams ugunsgrēks, kura rezultātā liesmas nopostīja kādu biroju ēku gandrīz tūkstots kvadrātmetru platībā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 10. novembrī 22:00

Neilgi pirms plkst. 01.00 naktī, operatīvie dienesti saņēmuši izsaukumu uz Ūnijas ielu, kur kādā biroju ēkā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Jau notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatējuši, ka divstāvu ēkai deg starpstāvu pārsegums un jumts aptuveni 975 kvadrātmetru platībā. Turklāt bija izveidojies spēcīgs sadūmojums, kas krietni apgrūtināja darbus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katlu mājā vēl skraidījis kāds vīrietis, kurš it kā meklējis mantas, stāsta aculiecinieki.

Lai apslāpētu liesmas, glābšanas darbos iesaistīti vairāk nekā četrdesmit vīri, astoņas auto cisternas, auto kāpnes un autopacēlājs. Ap pus trijiem naktī ugunsgrēks lokalizēts, bet ap pus sešiem rītā to izdevies pilnībā likvidēt un notikuma vieta nodota Valsts policijas pārziņā.

Valsts policijas Rīgas Reģiona Pārvaldes Brasas iecirkņa priekšnieks Atis Čakārnis teica, ka par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Patlaban kopā ar ekspertiem notiek notikuma vietas apskate, ir apzinātas iespējamās aizdegšanās vietas, no tā tiks izņemti izdedži un Kriminālprocesa ietvaros tiks nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu iespējamo aizdegšanās iemeslu. Līdz ar to par ugunsgrēka cēloņiem pagaidām ir pāragri spriest. Tāpēc apgalvot, ka ugunsgrēka cēlonis bijusi ļaunprātīga dedzināšana, pagaidām ir pāragri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm