tv3.lv

Traģēdija Apes novadā: bojāgājušo bērnu tēvs ar nopietniem apdegumiem nogādāts slimnīcā

Traģiska nelaime brīvdienās notikusi Vidzemē. Aizdegoties kādai privātmājai, bojā gājuši divi mazi bērni.

2018. gada 19. martā 20:41

Svētdien pēc plkst. 16.00 ugunsgrēks izcēlās Apes novadā. 80 kvadrātmetru platībā dega vienstāva māja. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji stāsta, ka, ierodoties nelaimes vietā, ēka dega visā tās platībā un namam jau bija iebrukušas jumta konstrukcijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Glābēji pieļauj, ka ugunsgrēks tika pamanīts novēloti, kā arī liesmas strauji izplatījās spēcīgā vēja dēļ. Diemžēl šis ugunsgrēks atņēma dzīvību trīs un četrus gadus veciem bērniem, kuri bija atstāti bez pieaugušo uzraudzības.

Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem, nopietnus apdegumus guva bērnu tēvs. Šobrīd policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu. Kā noskaidroja “Degpunktā” Apes novada sociālajā dienestā, ģimenē bez bojā gājušajiem bērniem aug 12 gadus veca meitenīte.

“Nelaime ir nelaime. Nelaime ienāk katrā mūsu mājā iekšā. Ģimenīte kā ģimenīte, tāpat kā mēs katrs latvietis. Strādīga ģimenīte. Nelaime atnāca, ko tur vēl pateikt. Pašvaldība pašreiz ir piedāvājusi krīzes istabu, tādu kā krīzes dzīvoklīti, un psiholoģisko palīdzību, atbalstu. Pašreiz ģimene apsver izmantot šo palīdzību gan psiholoģisko, gan krīzes istabiņu. Tad mēs arī parasti materiālo atbalstu sniedzam uzreiz, un tad jau redzēsim, kā tālāk šīs lietas risināsies,” norāda Apes novada Sociālā dienesta vadītāja Maija Kārkliņa.

“Ļoti atsaucīgi ir vietējie cilvēki. Uz vietas momentāni piedāvā visu to, kā viņiem vairs nav. Šī ģimenīte nav bijusi mūsu redzeslokā. Daudzbērnu ģimenīte, godīgi strādāja un bērnus audzināja, skoloja. Tētis pašreiz ir Rīgā slimnīcā. Viņš ir ļoti spēcīgi apdedzis,” norāda Apes novada Sociālā dienesta vadītāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm