Traģēdija Bieriņos – postošā ugunsgrēkā dzīvību zaudē sieviete

Piektdienas pēcpusdienā Ārlavas ielu Bieriņos piepildīja neskaitāmas ugunsdzēsēju glābēju un policistu ekipāžas, jo sestajā namā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Daudzus nama iemītniekus izdevās veiksmīgi glābt, taču postaža tomēr laupīja kādas cienījama vecuma kundzes dzīvību.

2020. gada 28. martā 13:12

Divstāvu koka mājā Ārlavas ielā Bieriņos bija sarīkota skaļa ballīte, bet tā beidzās ātrāk, nekā sākotnēji plānots. Priekšlaikus apklusināt mūziku un steidzīgi pamest telpas, mājiniekiem lika ugunsgrēks kas izcēlās otrā stāva dzīvoklī un sāka strauji izplatīties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzi nama iemītnieki no pirmā stāva, tika ārā saviem spēkiem, taču uguns lamatās palika otrajā stāvā dzīvojošie. Palīgā steidza kaimiņi, kas dzīvo privātmājā iepretim un kopā centās glābt cilvēkus.

Ugunsdzēsēji adresē ieradās kuplā skaitā un tobrīd uguns mēles jau plosījās ne tikai dzīvokļos, bet arī pārmētās uz jumtu, postažai sasniedzot 100 kvadrātmetru platību. Šoreiz glābējiem palīgā atskrēja ne tikai kaimiņi, bet arī Valsts policijas darbinieki. Viņi izglāba trīs cilvēkus. Bet paši ugunsdzēsēji no telpām iznesa vēl divus. Diemžēl kādai aptuveni 60 gadus vecai kundzei, šis ugunsgrēks laupīja dzīvību.

Diviem cilvēkiem, kas tika izglābti no postažas, bija nepieciešama medicīniska palīdzība un tos ārsti aizveda uz slimnīcu. Cīņa ar liesmām glābējiem prasīja aptuveni stundu, taču ēkas pārbaude un konstrukciju laušana ievilkās līdz tumsai. Ugunsgrēka iemeslus skaidros policija.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm