tv3.lv

Traģēdija Ķengaragā: deviņstāvu ēkā izcēlies ugunsgrēks, kurā gājuši bojā divi cilvēki

Kaimiņi, kas bija labi pazīstami ar trīs cilvēku lielo saimi stāsta, ka 70 gadus vecajai mātei liktenis sagādāja smagu dzīvi. Ar slimajiem dēliem uz rokām, caur grūtībām viņa gāja cauri gadiem. Viņas atvases – 53 un 45 gadus vecie vīrieši, kopš bērnības piekalti ratiņkrēsliem.

“Tur dzīvoja divi invalīdi. Viens vispār nestaigā, otrs pārvietojas ar lielām grūtībām,” saka kaimiņiene Natālija.

Tā kā bez palīdzības abi vīrieši nespēja par sevi rūpēties, uzliesmojums dzīvoklī, kas pēc plkst. 2.00 vakarā notika virtuves telpās, padarīja viņus par ķīlniekiem savās mājās. Degot sadzīves mantām, mēbelēm un plastmasai, telpās veidojās indīgi un kodīgi dūmi.

“Mēs sajūtām dūmu smaku. Mums dūmi gājuši caur ventilāciju. (DP: Jūs uzreiz nojautāt, ka visdrīzāk deg apakšējo kaimiņu dzīvoklis?) Sākām skaidrot, uzreiz aizskrējām. Paskatījāmies pa logu un ieraudzījām, ka apakšā ir dūmi,” teic Aļona, kura dzīvo devītajā stāvā.

Liesmu mēles, kas šāvās ārā pa nama logiem, iemūžināja kāds no aculieciniekiem, brīdī kad pie ēkas jau bija piebraukuši ugunsdzēsēji glābēji. Savus dzīvokļus pašu spēkiem pameta 45 nama iedzīvotāji. Bet degošajā miteklī valdīja satraucošs klusums.

Cietušā kunga veselības stāvokli ārsti novērtēja kā smagu, viņš bija bezsamaņā. Šoreiz ugunsdzēsēji glābēji atzīmē, ka degušajā dzīvoklī bija uzstādīts dūmu detektors, bet tas nenostrādāja. Tiek pieļauts, ka iekārtai bija nosēdušās baterijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm