Traģisks ugunsgrēks Jēkabpilī laupa dzīvību

Pagājusī nakts Jēkabpils Pils rajona iedzīvotājiem bijusi trauksmaina. Dažas minūtes pirms pieciem no rīta piecstāvu namā izcēlies ugunsgrēks. Tie, kas pamanījuši nelaimi vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, glābušies, kā nu mācējuši, – kurš paspējis izskriet ārā, kurš bijis spiests glābiņu sagaidīt savā mājoklī.

2020. gada 19. novembrī 21:48

“Te viss bija dūmos, visa istaba, viss koridors. Mums ir pusgadu vecs bērns, mēs viņu saģērbām un iznesām uz balkona, lai nesaelpojas dūmus… Ienāca šeit ugunsdzēsēji, piesedza, tad jau skrējām viņiem līdzi,” stāsta mājas iedzīvotājs Oļegs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji secināja, ka deg dzīvokļa ārdurvis. No dzīvokļa izdevās izglābt sievieti, taču viens cilvēks gāja bojā.

Šī ugunsgrēka izmeklēšana ir uzticēta kolēģiem no Valsts policijas. Redzētais liek domāt, ka, iespējams, notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Arī kaimiņi vakarā pirms nelaimes fiksējuši aizdomīgus notikumus kāpņu telpā.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē apstiprina, ka par Pils rajonā notikušo ugunsgrēku šobrīd ir ierosināts kriminālprocess, taču no plašākiem komentāriem pagaidām atturas, norādot, ka pagaidām ir pāragri izteikt kādas konkrētas versijas. Tas neviļus liek domāt, ka šajā reizē kriminālpolicistiem tik tiešām ir aizdomas par ko ārkārtēju. Vai tiešām cilvēka dzīvību laupījis tīšuprāt izraisīts ugunsgrēks, noskaidros izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm