tv3.lv

Traģisks ugunsgrēks Rīgā laupa vectēva un mazdēla dzīvības

Nedēļas nogalē Maskavas forštatē Rīgā noticis traģisks ugunsgrēks. Kādas daudzdzīvokļu mājas mansarda stāvā, tā sauktā vācēja dzīvoklī, izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji pēc liesmu likvidēšanas atraduši maza zēna mirstīgās atliekas, arī pats dzīvokļa saimnieks gājis bojā.

Maskavas ielas 88. namā dzīvojošie nakti no sestdienas uz svētdienu pavadīja nemierīgi, jo ap plkst.1.00 piecstāvu ēkas pēdējā stāvā uzliesmoja kāds dzīvoklis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēkiem pa taisno no gultām bija jādodas uz izeju, jo intensīvā degšana radīja dūmus, kas sākotnēji vēlās pa dzīvokļa logiem, bet draudēja arī izplatīties kāpņutelpā un kaimiņu mitekļos. Nama pārvaldnieks vārdā Ilmārs, kas dzīvo pirmajā stāvā, bija viens no tiem, kas sauca glābējus. Pretim pa trepēm lejā skrienošiem iedzīvotājiem, viņš steidzās uz augšu, lai palīdzētu un glābtu nelaimē nonākušos.

“Lauzu vaļā durvis… Tad es sapratu, ka viens ir atrāpojis līdz durvīm, nokritis. Lējām ūdeni un krāmējām ārā visus tos mēslus, kas bija nobloķējuši visu eju. Tad jau paspēja atbraukt ugunsdzēsēji, pa visiem izvilkām ārā,” stāsta Ilmārs.

No liesmām izglābtais vīrietis nonāca mediķu rokās un tika aizvests uz slimnīcu, bet Ilmārs devas uz izeju, un cīņu ar liesmām pārņēma ugunsdzēsēji. Šoreiz vīru darbam būtiski traucēja tas, ka dzīvoklis bija piekrāmēts pilns ar sadzīves atkritumiem un dažādām mantām. Pa šaurām ejām glābēji centās spraukties uz priekšu, līdz sasniedza degšanas vietu. Tur ugunsdzēsēji atrada bez dzīvības pazīmēm gulošu vīrieti, bet dažus metrus nostāk vel vienu bojā gājušo.

Ar ugunsgrēku glābēji cīnījušies līdz plkst.7.00. Pēc neoficiālas informācijas, ko pauž nama iedzīvotāji, zināms, ka ugunsgrēks laupīja paša dzīvokļa saimnieka dzīvību, kā arī bojā gāja viņa mazdēls – astoņus gadus vecs bērns. Kas kalpoja par iemeslu postažai ar tik traģisku iznākumu, kļūs zināms tikai pēc izmeklēšanas, kuru kriminālprocesa ietvaros uzsākuši policisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm